Erdemlispor yönetiminden Jandarmaya ziyaret
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemlispor yönetiminden Jandarmaya ziyaret

Erdemlispor Kulübü başkanı Mehmet Morgül ve kulüp yöneticileri Erdemli jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Yüzbaşı Mehmet Derin ve Merkez Jandarma Karakol Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Kürşat Denizi ziyaret etti.

Erdemlispor yönetiminden Jandarmaya ziyaret
Bu içerik 3771 kez okundu.

Ziyarette Erdemli Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Derin; ‘’Bizim için yurdun her yeri görev yeri Erdemli ilçemizde bunlardan bir tanesi. Erdemli bizim için artık ikinci memleketimizdir. Erdemli'nin asayiş huzur ve güveni için çalışıyoruz. Bizler her ne kadar geçici olsak da Erdemli de kalıcı eserler bırakmak için buradayız. Her ne kadar yeni göreve başlamış olsam da Erdemli'yi ve Erdemli halkını çok sevdim. Erdemli insanların memleketinde görev yapmaktan mutluyum’’ dedi.

Kendisinin de eskiden futbolla ilgilendiğini ve sporun her türlüsünü sevdiği bilgisini veren Derin, bundan sonra  ikinci takımının Erdemlispor olduğunu kaydederek başarı dileğinde bulundu.

Erdemlispor kulübü başkanı Mehmet Morgül ise, ‘’Jandarma komutanımıza yeni görevinizde başarılar dileriz. Güvenlik güçlerimiz bizim göz bebeğimizdir. Biz görevden kaçmayız. Güvenlik güçlerimiz gece gündüz milletimizin huzuru ve güvenini sağlamak için canını ortaya koyarak görev yapmaktadır. Ne yapsak güvenlik güçlerimizin haklarını ödeyemeyiz’’ diye konuştu. 

erdemli ajans mehmet morgül erdemlispor
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi