GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-06-2020 15:15

Erdemli’nin Aqua Parkı Açıldı

Erdemli Belediyesi tarafından yapılan ve işletmesi özelleştirilerek İşadamı Mustafa Altun tarafından hizmete sunulan, Pasifik Aqua Park düzenlenen törenle, yeni sezon için kapılarını açtı.

Erdemli’nin Aqua Parkı Açıldı

Erdemli Akdeniz Anadolu Lisesi çevresinde hizmete giren Erdemli’nin ilk su oyunları parkı Erdemli Belediyesi 1954 Pasifik Aqua Park’ın açılış törenine Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Erhan Erdoğan, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Serdal Kaya, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, Kurum Müdürleri, davetliler ve vatandaşlar katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan İşadamı Mustafa Altun, Temizlik ve Hijyenin en temel kuralları olduğunun altını çizerek, “Aqua Parkımızı kullanacak olan tüm misafirlerimiz tesise girmeden önce mutlaka Hijyen Havuzu ve Duşundan geçerek hijyen bir şekilde eğlenebilecekler. Bu tesisi Erdemli’mize kazandıran Belediye Başkanımız MükerremTollu’ya teşekkür ediyorum. Aqua Park Erdemli’mize hayırlı olsun” dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, Erdemli’ye birbirinden önemli eserler kazandırdıklarını vurgulayarak şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz günden bu yana birbirinden önemli hizmetleri Erdemli’miz için yaptık. Bu hizmetlerden bir tanesi de 1954 Aqua Park. Erdemli için hiç durmadan çalışmaya devem edeceğiz.”

Mersin Milletvekili Hacı Özkan’da konuşmasında tesisin Erdemli’ye hayırlı olması dileklerinde bulundu.  Tesisi Erdemli’ye kazandıran Erdemli Belediye Başkanı MükerremTollu’ya teşekkür eden Özkan, İşadamı Mustafa Altun’a da hayırlı hayırlı ve bol bereketli olması dileğinde bulundu.