En Hizmeti Biz Yapıyoruz
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEn Hizmeti Biz Yapıyoruz

Erdemli Belediyesi, Büyükşehir yasasıyla birlikte belediyeye bağlanan köylere yaptığı hizmetlerle vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.

En Hizmeti Biz Yapıyoruz
Bu içerik 2705 kez okundu.

Üzümlü ve Şahna mahalleleri düzenledikleri teşekkür yemeğiyle hem Erdemli Belediyesine hem de Mersin Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, köylerin kendi dönemlerinde aldıkları hizmetlerle altın çağını yaşadıklarını vurguladı.

Üzümlü ve Şahna Mahalleleri, köylerine yapılan hizmetlerden dolayı bir teşekkür yemeği düzenlediler. Yapılan hizmetlerden son derece memnun olduklarını dile getiren Üzümlü Köyü Muhtarı Mustafa Başbilen ve Şahna Mahalle Muhtarı Nizamettin Öztürk, yaptıkları açıklamalarda mahalleye dönüşerek Erdemli Belediyesine bağlanan köylerinin tarihlerinin en büyük hizmetlerini aldıklarını ve dolayısıyla hem Erdemli Belediyesine teşekkür ettiklerini söylediler. Muhtarlar hizmetin gelmesi noktasında hiçbir kaygılarının olmadığını belirtip, köylerinin eksiklikleri ile ilgili taleplerini dile getirdiler.

BAŞKAN TOLLU: TÜRKİYE’DEKİ 3 BELEDİYEDEN BİRİSİYİZ

Yapılan hizmetlerin son derece önemli olduğunu belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da konuşmasında, yapılan hizmet ve yatırımlar göz önüne alındığında kendi emsalleri belediyeler arasında Erdemli Belediyesinin Türkiye’deki ilk 3 belediyeden birisi olduğunu kaydetti. Erdemli Belediyesi olarak köy, kent ayrımı yapmadan her yere eşit hizmet ettiklerini belirten Tollu, hizmet önceliklerinin ihtiyaca göre belirlendiğini söyledi. Bugüne kadar çok az hizmet almış ya da istediği hizmeti alamamış başta köyler olmak üzere birçok mahalleye öncelik verdiklerini dile getiren Tollu, “köylerimizin tarihi çok eskidir. Bugüne kadar hak ettikleri hizmetleri yeterince alamamışlardır. Belediye olarak bu yerlerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu çerçevede hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. Köylülerimize ne yapsak azdır. Çünkü bizim köylülerimizden vatan haini çıkmaz. Bizler de köylüyüz. Biz, devletine, milletine sahip insanlarız. Dolayısıyla böylesi güzel insanlara en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Yapılan tüm bu hizmetler hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ALİ ÖZ: EN İYİ HİZMETİ BİZİM BELEDİYELERİMİZ VERİYOR

Yapılan programda yaptığı konuşmayla vatandaşları aldıkları hizmetlerden dolayı tebrik eden önceki dönem MHP Mersin Milletvekili Ali Öz de belediyecilikte Büyükşehir ve Erdemli nin tarihinde almadığı hizmeti MHP ‘li belediyeler döneminde aldıklarının altını çizerken, vatandaşa yapılan bu hizmetlerde dolayı da belediyelere teşekkür etti.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Erkan Arıcı da yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi.

TÜM KÖYLERDE ERDEMLİ BELEDİYESİ RÜZGARI ESİYOR

Erdemli Belediyesi yetkililerinden alınan bilgiye göre Üzümlü Köyüne sebze ve meyve pazaryeri, düğün salonu, sulama havuzu hizmetlerinin gittiği, tüm köylerin yol sorununun büyük ölçüde çözüldüğü, spor sahaları, dinlenme ve çocuk parklarının yapıldığı, temel hizmetlerin en iyi şekilde götürüldüğü vurgulandı.

ERDEMLİ BELEDİYESİNCE YAPILAN HAVUZUN AÇILIŞI YAPILDI

Meclis Üyeleri Veli Şahman, Harun Sarı, Mehmet Topkara ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gubaroğlu’nun da katıldığı programda kurdele kesilerek, Erdemli Belediyesi tarafından yeni yapılan havuzun açılışı yapıldı. 

erdemli ajans erdemli belediyesi üzümlü şahna mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu