AK Parti Erdemli Kadın Kolları Yönetimi Açıklandı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAK Parti Erdemli Kadın Kolları Yönetimi Açıklandı

AK Parti Erdemli Kadın Kolları yönetimi ilçe binasında düzenlenen basın açıklaması ile açıklandı.

AK Parti Erdemli Kadın Kolları Yönetimi Açıklandı
Bu içerik 6865 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Mersin İl kadın Kolları Başkanı Mehri Bilgen, ilçe Başkanı Mehmet Topçu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Süzer ve ilçe yönetiminin de hazır bulunduğu toplantıda ilçe kadın kolları başkanlığına bir süre önce atanan Şahsenem Sezer Merdin yeni yönetimini açıkladı.

30’u asil 30’u yedek listede yer alan kadın kollarının açıklanmasında İl Yönetim Kurulu Üyesi  Mustafa Süzer, İl kadın Kolları Başkanı Mehri Bilgen ile ilçe başkanı Mehmet Topçu birer konuşma yaparak yeni oluşturulan AK Parti Erdemli Kadın Kolları yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti.

İlçe Başkanı Mehmet Topçu, konuşmasına başlamadan önce Kayseri’de hain saldırıda şehit olan Mehmetçiklere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi. Bizi kimse yıldıramayacak diyen Topçu, ‘’Bu hain saldırılar bizi bir birimize daha fazla kenetliyor’’ dedi.

Bizler birlik ve beraberliğimizi bozmadığımız sürece hiçbir hain girişim ve hiçbir terör örgütü bu milletin arasına nifak sokamayacak diyen AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, şöyle konuştu:

‘’Kadın kolları yeni yönetimimiz ilçemize, Mersinimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Partimizde geçmiş dönemlerde görev alan bayan yöneticilerimize yaptıkları görevlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu bir gönül işidir. Vatan millet ve gelecek nesiller için burada hizmet etmek nefer olarak çalışmak ve gururdur. Hele hele AK partide yönetici olmak herkese nasip olmaz. Bu görevi daha fazla layıkı  ile yerine getirecek nice cevherler var. Ancak bu görev sizlere nasipmiş hepinize hayırlı olsun ve başarılar diliyorum.  Parti yönetimlerinin her zaman 30’u asil, 30’u da yedek olmak üzere 60 kişiden oluşmaktadır.  Bu yönetim ile önümüzdeki referanduma sıkı bir şekilde hazırlanacağız ve referandumdan başarı ile çıkacağız’’ dedi.

İl kadın Kolları Başkanı Mehri Bilgen de konuşmasında, şu ana kadar partide görev alan tüm kadınlara ve özellikle de yönetici pozisyonundakilere teşekkür ettiğini belirtti. Bilgen,  ‘’Ülkemizin üzerinde oynanan hain planlar gün geçmiyor ki son bulsun. Biz Türk milleti olarak 80 milyon polis 80 milyon askeriz. Kahpe saldırılar bizi hiçbir zaman yıldıramayacak. Geçmişte de bilinçliydik ancak bu saldırılar bizi bize daha fazla bilinçlendirdi ve kenetlendirdi. Bizler görevi çok zor, şunu hiç unutmayın bir kapıyı erkeğin çalması ile kadının çalması arasında fark vardır. Kadının amacı kadınlara yönelik etkinlikler yapmaktır. Kadınlarımızı özellikle de kadın girişimcilerimizi ziyaret edin ve onları ziyaretinizle onurlandırın’’ diye konuştu.

AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin de yaptığı konuşmada birlikte yola çıktıkları yönetim listesi tek tek açıkladı.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

AYŞE AKYAR

AYŞE KARAÇOCUK

AYŞE TUZLA

BÜŞRA ERENAY

DÖNE AYŞE TURGUT

EDA GÜVEN

ELİF OYMA

ESRA YILDIRIM

FAHRİYE ÇOLAK

FATMA COŞKUN

FATMA KAYA

FATMA SELVİ

GAMZE KURT

FİRDEVS TAŞ

GÜLFİDAN BOZTAŞ

GÜLTEN YILDIRIM

HATİCE DOLAŞ

HAVVA ERCAN

HİLAL DEMİR

KEVSER İNCE

MEDİNE SEZGİN

MERYEM KAYA

SABİHA ÖZGENÇ

SALİHA KELLER

SEMRA SARIBACAK

SEVAL ÇERÇİ

SEVDE AKDENİZ

SARE TURNA

ZEYNEP URFAN

ZEYNEP ÖZKAPI DÖLEK

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

SAİME TÜNAY

SEMİNE AKKAŞ

HATUN CEYLAN

MELEK GÖKÜŞ

MİSLİNA BURCU MICIK

GÜLHAN ŞAHAN

NERGİZ ARICI

AYŞE SAĞIR

ŞERİFE YILDIZ

EMİNE GÖLGELİ

ŞERİFE BURUK

FATMA ŞEN

MEDİNE MELDA AYDIN

MERYEM TALAS

ŞULE DARICI

AYŞE GÜRSOY

ARİFE BORAN

EMİNE SEYREK

AYŞE YÜCE

HATİCE SUNA

ŞERİFE MİNGİL

MİHRİBAN BAYIR

DİLEK KESER

PINAR ATA

RABİA KILIÇ

FATMA GÜLTEKİN

AYNUR GÖLGELİ

MEBRURE DEMİRCAN

ÜMMÜ KAYALI

LEYLA ŞAHİN

erdemli ajans ak parti kadın kolları
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi