Ağır Misafirler
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAğır Misafirler

Gönüllerin Başkanı Mehmet Ali Şavk ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ajansımıza nezaket ziyaretinde bulundular.

Ağır Misafirler
Bu içerik 2318 kez okundu.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız yaptığı açıklamada, Beşiktaş'taki terör saldırının ülkemizin kardeşliğine kastedilmiş bir girişim olarak değerlendirdi.

Yıldız, “Düşmanlarımız bizi birbirimize düşürmek için her türlü alçakça girişimde bulunuyorlar. Ama göz ardı ettikleri bir şey var. Bu kasıtla yapılan olaylardan sonra halkımız kenetlenmektedir.

 Tam da bu noktada,  halkımızın desteğiyle ülkemizi yöneten yetkililerin daha dikkatli, basiretli ve ferasetli olması gerekmektedir.

 İstihbaratımızı daha dikkatli kullanmalıyız. Kimlerle iş tuttuğumuzu tekrar gözden geçirmeliyiz. Büyük fotoğrafı görüp daha sağlam önlemler almalıyız. Her şeyden önemlisi görünmeyen gizli düşmanlarımızın tuzaklarını okuyup , halkımızı aydınlatabilmeliyiz.

 Bütün bu süreçlerde ölümü göze alarak görev yapan emniyet mensuplarımızın gazetecilerimizin ve halkımızın yanında olduğumuzu belirtiyorum. Onları, yakınlarının dertleri bizim derdimiz. Ülkemize ve vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum” dedi.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı her iki başkanımıza da teşekkürler ediyoruz.

erdemli ajans saadet partisi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi