GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2020 23:37

Erdemli Ziraat Odası Sağlık Çalışanlarına ‘’Limon’’ Dağıttı

Erdemli Ziraat Odası (EZO) Başkanı Rasim Şahin ile Oda Meclis Başkanı Aşkın Şahin ve yönetim kurulu üyesi Hasan Topçu ile birlikte Erdemli Devlet Hastanesi ile bir özel hastane personeline koronavirüs (kovid-19) tedbirleri kapsamında C vitamini ve Anti Oksidan özelliği taşımasından dolayı limon dağıtımında bulundu.

Erdemli Ziraat Odası Sağlık Çalışanlarına ‘’Limon’’ Dağıttı

Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, limon C vitamini olması ve aynı zamanda anti oksidan özelliği taşımasından dolayı Erdemli Devlet Hastanesi ve ilçede bulunan bir özel hastane personellerine dağıtılmak üzere limon hediye ettiklerini söyledi.

Oda olarak tüm sağlık çalışanlarının yanında olduklarını ve onlara destek olmak adına en güzel hediyeyi dağıttıklarını kaydeden Şahin, bu dönemde sağlık çalışanlarının emeklerinin büyük olduğunu bildiklerini bu nedenle de onlara moral sağlamak ve vitamin deposu limon ikramında bulunduklarını belirtti. Koronavirüs hastalığından tedavi görenlere acil şifalar dilediklerini ifade eden Şahin, ‘’Herkesin limon tüketmesini arzu ediyoruz. Koronavirüs rahatsızlığına en iyi limon geliyor’’ dedi.

Oda Meclis Başkanı Aşkın Şahin ise oda yönetimi ile birlikte bölgenin ürünü olan Limonları hastane çalışanlarına armağan ettiklerini belirtti.

Limonun aynı zamanda C vitamini ve antioksidan olduğunu dile getiren Aşkın Şahin, ‘’Limon birçok hastalıklara karşı koruyucu özelliğe sahip bir ürün. Temennimiz tüm hastalara şifa olmasıdır. Limonları hastane çalışanlarımıza şifa niyetine hediye etmekteyiz’’ diye konuştu.

Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Erman Eker, ziraat odası yönetiminin hastane çalışanlarına limon dağıtmasından dolayı teşekkür etti. Eker, arzumuz hem ülkenin hem de dünyanın bu koronavirüs illetinden kurtulması olduğunu vurguladı.

Limon Dağıtımında Erdemli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Mesut Yeşilova, Erdemli Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Atıl Kalecik, Hastane Müdürü Cahit Tezcan, Müdür Yardımcıları Ömer Ercan ve Fatma Ateş'te hazır bulundu.