GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-04-2020 23:24

Başkan Hüsnü Çevik’ten Şehitler Haftası Kutlama Mesajı

Erdemli Gülnarlılar Derneği Başkanı Hüsnü Çevik, 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Şehitler Haftası” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Hüsnü Çevik’ten Şehitler Haftası Kutlama Mesajı

Başkan Çevik mesajında; “Vatanımızı kanları, canları pahasına koruyan, onurumuzu, bağımsızlığımızı tehdit eden, birlik ve bütünlüğümüze kastedenlere karşı çıkıp bu uğurda canını feda eden tüm Şehitlerimize minnet borcumuz ömür boyu ödenmez.

Şehitlik, Allah rızası için, din, vatan ve millet uğruna canını vermek demektir. Bu makama erişmek de şereflerin en büyüğüdür. Tarih boyunca aziz milletimiz, bu uğurda şahadet şerbeti içerek sayısız kahramanlık destanına imza atmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatanımıza el uzatanlara asla göz açtırmayan bütün kahraman vatan evlatlarımızı, terör belasına karşı bedenini, canını siper ederek milli ve manevi değerleri uğruna toprağın bağrına düşen bütün şehitlerimizi rahmetle, minnetle, hürmetle yâd ediyorum. Şehitlerimizin emaneti ailelerine ve yakınlarına da sağlıklı huzurlu uzun ömürler diliyorum.” Dedi.