GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-03-2020 15:57   Güncelleme : 27-03-2020 16:04

Erdemli Gülnarlılar Derneğinden 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Yardım Eli

Erdemli Gülnarlılar Derneği Başkanı Hüsnü Çevik, Sokağa çıkmalarına kısıtlama ve yasak getirilen 65 yaş üstü vatandaşları unutmadıklarını ellerinden gelen yardımı yaptıklarını belirterek, "65 yaş üstü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız 0 537 776 8227 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilirler" dedi.

Erdemli Gülnarlılar Derneğinden 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Yardım Eli

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmalarına kısıtlama ve yasak getirilirken, her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında Erdemli Gülnarlılar Derneği yardım elini uzattı.

Erdemli Gülnarlılar Derneği Başkanı Hüsnü Çevik konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Evde Kal" kampanyasına destek verdiklerini söyledi. Başkan Çevik, ülke olarak topyekün koronavirüsle mücadele ettiklerini belirterek, bu sorunun üstesinden hep birlikte geleceklerini kaydetti. Çevik, salgın nedeniyle dışarıya çıkamayan ve talepte bulunan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını dernek olarak yerine getirip adreslerine teslim edileceğini bildirdi. İhtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaşların da hizmetinde olduklarının altını çizen Çevik, "Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan vatandaşlarımızın emrindeyiz. 65 yaş üstü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız 0 537 776 8227 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilirler. İletişime geçip talepte bulundukları takdirde biz Gülnarlılar Derneği olarak ihtiyaçlarını giderip adreslerine ulaştıracağız. 65 yaş üstü vatandaşlarımızdan her gelen talebi değerlendirip onlara bu süreçte yardımcı olacağız. Yaşlılarımızın her daim yanındayız" dedi.