GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2020 17:46

Erdemli Esnafından Hastane Çalışanlarına Jest

Erdemli Devlet Hastanesi’nde cansiperane bir şekilde çalışan sağlık çalışanlarına ‘Bir dakikalık alkış yapmak yetmez’ diyen Erdemli Esnaflarından Erdemli Unlu Mamulleri sahibi Mustafa Yokuş, Erçevikler Yapı sahibi Hüsnü Çevik ve Berber Adem Koşar tatlı ve pasta ikram ettiler.

Erdemli Esnafından Hastane Çalışanlarına Jest

Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erman Eker, bu güzel ve anlamlı davranışlarından dolayı esnaflara teşekkür etti.

Eker,  ‘Gerçek manada fedakârca çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şu ana kadar Erdemli’de Korona virüsüne rastlanılmadı. Devlet Hastanesi olarak her türlü tedbirlerimizi alarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Herkese sağlıklı günler diliyoruz” dedi.

Erçevikler Yapı sahibi Hüsnü Çevik’te arkadaşlarıyla birlikte fedakârca mücadele eden sağlık çalışanlarına bir dakikalık alkışın yeterli olmadığını düşündüklerini belirterek, “Bizler için fedakârca çalışan Erdemli Devlet Hastanesi sağlık personellerimize tatlı ve pasta ikram ederek bu şekilde teşekkür etmek istedik. Başta Başhekimimiz Dr. Erman Eker olmak üzere Hastane Müdürümüz Cahit Tezcan ve tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz’’dedi.

Daha sonra esnafların getirdiği tatlı ve pastalar sağlık çalışanlarına ikram edildi.