Kaymakam veda etti
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKaymakam veda etti

Giresun Vali Yardımcılığı görevine atanan Erdemli Kaymakamı Osman Taştan, Kaymakamlık personeli tarafından verilen veda yemeği ile uğurlandı.

Kaymakam veda etti
Bu içerik 2509 kez okundu.

Veda yemeğine, Kaymakam Osman Taştan, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Karadoğan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Derin, İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, Sivil toplum kuruluşlarının başkanları Daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

Yemekte konuşan Erdemli Kaymakamı Osman Taştan; Erdemliye 2013 yılında atandığını ve çok güzel günlerinin geçtiğini söyledi.

İnanın Erdemliden ayrılmak bana çok zor geliyor diyen Taştan, ‘’İlk başlarda Erdemliden kısa sürede gideceğimi düşünmüştüm ama zaman geçtikçe ilçeye ve sizlere o kadar çok alıştım ki şimdi içimden gitmek gelmiyor. 3 sene zarfında hepinizle çok güzel anılarımız ve çalışmalarımız oldu. Artık Giresun’a vali yardımcısı olarak atandım. Erdemliyi ve sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Benim kalbimin yarısı da artık Erdemlide. Hepiniz hakkınızı helal edin’’ dedi. Konuşmanın ardından masaları tek tek dolaşan İlçe Kaymakamı Osman Taştan, yemeğe katılanlarla vedalaştı.  

erdemli ajans kaymakam veda
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi