EĞİTİM
Giriş Tarihi : 11-03-2020 12:41

Gelecek Nesiller İçin Çalışıyoruz

2014 yılında yürürlüğe giren Büyükşehir yasasıyla Erdemli Belediyesi’nin hizmet alanına eklenen Hacıhalilarpaç Mahallesi’nde hizmetler takdir topluyor. Asfalt-yoldan parkeye kadar mahalle sakinlerinin her talebine karşılık veren Erdemli Belediyesi, okullara yönelik hizmetleriyle de Hacıhalilarpaç’a imzasını atıyor.

Gelecek Nesiller İçin Çalışıyoruz

Okullara yapılan hizmetlerle ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, eğitimin her zaman desteklenmesi, geliştirilmesi için bu çalışmaları yerine getirdiklerini belirterek; eğitim ortamının rahat olması adına belediye olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını söyledi. Başkan Tollu, “Biz görevde olduğumuz süre içinde okullara yönelik hizmetlerimiz aynı çizgi üzerinde devam edecek” dedi. Küçükten büyüğe herkesi kucaklayan bir belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerinin altını çizen Tollu, “Çocuklarımız için karne hediyesi, kar şenlikleri, uçurtma şenlikleri, çocuk sokağı, trafik eğitim parkurları, çeşitli dallarda sportif faaliyet gösteren kurslarımız ile minik yüreklere dokunuyor, onların sevinçlerine ortak oluyoruz” diye konuştu.

Başkan Tollu’ya Teşekkür

Hacıhalilarpaç İlkokulu Müdür Yardımcısı Şenol Aktaş, okullarına yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür ederek yaptığı hizmetlerin önemine değindi. Başkan Tollu’nun eğitime yönelik yaptığı hizmetlerin önemine değinen okul yetkilileri ile birlikte öğretmenler, mahalle muhtarı ve vatandaşlar da yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Erdemli Belediyesi’nin eğitime verdiği desteklerinden dolayı da teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.