SPOR
Giriş Tarihi : 04-03-2020 18:13

Erdemli Spor Tutulmuyor

Taşucu Spor 1. Erdemli Spor 6.

Erdemli Spor Tutulmuyor

Erdemli spor U19 futbol takımı ligte fırtına gibi esiyor. İlk 3 maçında mağlubiyet yüzü görmeyen Erdemli sporun genç savaşçıları bu hafta oynadıkları Taşucu spor maçında yarım düzine gol atarak rakibini deplasmanda 6 1 lik farklı bir skorla yenmeyi başardı.

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Erdemli spor başkanı Mehmet Morgül: ”Öncelikle şehitlerimize yüce Allah’tan Rahmet kederli ailelerine Başsağlığı dilerim. Türk milletinin Başı sağolsun. Bu şanlı Bayrağımız inmeyecek Ezanımız susmayacaktır. Allahın izniyle.

Genç takımımızın bu başarısında emeği geçen başta antrenörlerimiz Orhan Erdoğan ve İbrahim İşcen Hocamızı şanlı formamızı terleten değerli sporcularımızı kutlarım” dedi.

Bu sezon tamamen altyapıya odaklandıklarını söyleyen başkan Morgül, “Bunun  meyvelerini almaya başladık. Herkes biliyor ki Erdemli spor ilçemize ilimize en çok sporcu yetiştiren kulüplerin başında gelir. Hiç durmadan milletimize hayırlı evlatlar sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi. Başkan Morgül galibiyeti Altyapıya gönül veren herkese armağan etti.

Başkan Morgül’ün yardımcısı Vehbi Özdemir: “Başkanımız her zaman altyapıya önem vermiş ve her zaman kendi öz evlatlarımızla yola çıkmıştır. Bunun da meyvesini almaktayız. Gençlerimiz için fedakarlıktan kaçınmayan Başkanımıza gece gündüz demeden çalışan hocalarımıza ve galibiyette emeği geçen tüm sporcularımıza ve dahi bize desteklerini esirgemeyen tüm yöneticilerimize teşekkür ederiz” Dedi.

Erdemli sporun hocaları Orhan Erdoğan ve İbrahim İşcen: “Bize bu imkanı tanıyan yöneticilerimizi ve özveriyle çalışan sporcularımızı tebrik ediyoruz. Birlikte uyum içinde çalısan bir ekibiz amacımız TÜRK sporuna hayırlı evlatlar yetiştirmek” dedi.

Başkan Mehmet Morgül: “Bugüne kadar destek veren herkese teşekkür ederim desteklerinin devamını bekleriz lakin kimse destek olmazsa bile ömrümü gençlerin gelişimine ayıran bir başkan olarak geleceğimiz için Türk Sporunun geleceği için milletimiz için son nefesime kadar Bu uğurda koşturmaya devam edeceğim DURMAK ASLA YOK YOLA DEVAM” dedi.