Hakiki Kampanya, Hakiki Şiftah
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHakiki Kampanya, Hakiki Şiftah

Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatı esnaflara yönelik yaptığı siftah programlarına Erdemli sanayi esnafı ile devam etti.

Hakiki Kampanya, Hakiki Şiftah
Bu içerik 2539 kez okundu.

Sabah namazının ardından Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Erdemli Sanayi Sitesi esnafının ilk şiftahlarını bırakarak hayırlı işler dileyen mesajlar verdiler.

 Konu ile ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız:

 “Daha önce de belirttiğimiz gibi, ekonomik olarak sıkıntılı günler geçirmekteyiz. Üretim ekonomisi yerine tüketim ekonomisini tercih ettiğimiz günden bu yana sıkıntılarımız artarak devam ediyor. Ekonomik olarak kendi kendimize yeterken birçok ürünü ithal etmeye başladık.

Bugün geldiğimiz noktada pansuman tedbirler fayda vermez hale geldi. Daha kalıcı ve kökten çözümler üreterek ülke insanımızı bu sıkıntılardan kurtarabiliriz. Bunun için ilk gerekli olan şey siyasi iradedir. Uluslararası ayak oyunlarına ve rakam oyunlarına gelmeden, reel ekonomiyi harekete geçirmemiz gerekiyor.

Halkımız hiç durmadan çalışıyor zaten. Reel ekonominin bir ayağı da sanayilerimizdir. Biz de bu sabah, Saadet Partisi olarak ustalarımıza   ve esnafımıza hayırlı işler dileyip siftah attık.

Ekonomiye katma değer sağlayan bütün halkımıza saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz. Hayırlı bereketli kazançlar diliyoruz”.

Sanayi esnafı da durumdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

erdemli ajans saadet partisi ekonomi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi