Bu Oyunu Bozacağız!!!!
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBu Oyunu Bozacağız!!!!

MHP’den Emniyet Müdürüne Taziye Ziyareti

Bu Oyunu Bozacağız!!!!
Bu içerik 2450 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bekir Özsu ve yönetim kurulu üyeleri İstanbul’da terör örgütü PKK tarafından çevik kuvvet ekiplerine yönelik yapılan hain saldırıda şehit olan polisler adına Erdemli Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici’ye taziye ziyaretinde bulundu.

Büyük Türk Milletinin, üzerinde tezgahlanmak istenen sinsi oyunları bozacağını kaydeden Özsu, “Milletimizin huzuru, birliği ve dirliğine kast eden hainlerin boş bir hayal peşinde koştukları ortadadır. Bin yıllardır bu topraklarda yaşamanın bedelini kanla, canla ödeyen bu millet eşkıya sürüsüne pabuç bırakmayacaktır.

Buradan bir kez daha kararlılıkla vurgulamak isterim ki, Türk milleti üzerinde kurgulanan bu tezgahı bozacak, sinsi elleri kırarak oyunlarını bozacaktır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır diliyorum. Saldırıda yaralanlara acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici’de üzüntülerini dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 

erdemli ajans erdemli mhp erdemli emniyet
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi