SPOR
Giriş Tarihi : 21-02-2020 18:07

Erdemli Spor Sporcusu Türkiye 2. Si Oldu

Wushu ve Kung fu Branşında Erdemli Spor sporcusu Erdal Özer 3 ve 13. Şubat Tarihleri Arasında Antalya’da düzenlenen Wushu-Kungfu Türkiye şampiyonasına üst gençler gurubunda 85. Kiloda katılarak Gümüş madalyayı kazanarak Türkiye ikincisi oldu.

Erdemli Spor Sporcusu Türkiye 2. Si Oldu

Erdemli Spor kulübü Başkanı Mehmet Morgül Şampiyonu teprik ederek şunları söyledi; “Antalya’da düzenlenen Wushu ve kungfu yarışmalarında üst gençler gurubunda 85 kiloda yarışan sporcumuz Erdal Özer Rakiplerini yenerek Türkiye ikinci si olarak Gümüş madalyanın sahibi olmuştur.

Sporcumuz Erdal Özer Mersin’imizi Erdemli’mizi en güzel şekilde temsil ederek ilçemizi ve bizleri sevince boğmuş gurur kaynağımız olmuştur. Sporcumuzu tebrik ediyor gözlerinden öpüyorum. Antrenörümüz Hasan Çarpar hocamızı da bu gençlerimizin yetişmesinde önemli bir rol üslendiği için tebrik ediyor kutluyorum.

Bütün branşlarda kıt imkanlarımıza rağmen sporcularımızın yetişmesinde hiç bir fedakarlıktan yönetim kurulumuz olarak kaçınmıyoruz. Türk gençliğine hizmet yolunda var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.