Böyle Kampanya Görülmedi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBöyle Kampanya Görülmedi

Komşu Mağazalarından “Doları Bozduralım, Oyunu Bozalım” kampanyası. Dolar hesaplarını Tl'ye çevirme kararı alan Nezir Arslan ayrıca doları bozduran ve makbuzunu getiren müşterilerine kasa %10 indirim uygulanacağını söyledi.

Böyle Kampanya Görülmedi
Bu içerik 4483 kez okundu.

Komşu Mağazaları, bu millete dolar üzerinden oynanmak istenen oyuna sessiz kalmadı ve doları bozduralım, oyunu bozalım kampanyası başlattı.

Kampanya ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen  Komşu Mağazaları genel koordinatörü Nezir Arslan, memleket üzerinde Büyük bir oyun oynandığını, bu oyuna hiç kimsenin sessiz kalmaması gerektiğini ifade etti. Komşu mağazalarına bağlı bütün firmalarda pazartesi gününden itibaren geniş kapsamlı bir dolar bozduralım, oyunu bozalım kampanyası başlattıklarını ifade eden Arslan, amaçlarının bu kirli oyunda, devletir  ve milletin  yanında durmak olduğunu ifade etti. 

Oda başkanları,  sivil toplum kuruluşları  ve basın mensuplarının davetli olduğu yemekli bir  basın toplantısı düzenleyen  Nezir Arslan kampanya  ile ilgili olarak şunları söyledi.

“Bizim kampanyamız sadece dolar bozdurmak üzerine değil.Daha geniş kapsamlı olacak inşallah.  Öncelikle Komşu Mağazaları olarak satın alma bölümlerimizde, bugünden itibaren, tedarikçi firmalarımızdan dolar karşılığı  hiçbir ürün almayacağız. Bütün emtia alışlarımızTL karşılığında olacak. Komşu Mağazalarına bağlı yine bütün firmalarımızın bankalarda bulunan Dolar hesaplarını TL ye çeviriyoruz. Bankalarda artık dolar ya da başka bir döviz hesamız kalmadı. 

Kampanya büyük ve önemli olduğu için çevremizde bulunan bütün işletmeci ve esnaf arkadaşlarımızla işbirliğine gidioruz, gitmek istiyoruz. Ve tabiî ki müşterilerimiz. Biz bu kampanyaya müşterilerimizi de dahil etmek istiyoruz. Bunun için dolar bozduran saygıdeğer müşterilerimize kasalarımızda anında %10 indirim yapıyoruz. “

Nezir Arslan  basın toplantısının sonunda, bu kampanyın  çığ gibi büyüyeçeğini ve inşallah bu savaştan da tıpkı 15 temmuz darbe girişiminde olduğu gibi bu milletin kazançlı çıkacağına olan inancını dile getirdi.

erdemli ajans komşu nezir arslan
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi