GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-01-2020 20:22   Güncelleme : 24-01-2020 20:24

Kaymakam Kula’dan Başkan Serdal Kaya’ya Ziyaret

Erdemli Kaymakamı Avni Kula, AK Parti Genel Merkezi tarafından Erdemli İlçe Başkanlığı görevine atanan Serdal Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Kula’dan Başkan Serdal Kaya’ya Ziyaret

Ziyarette kısa bir konuşma yapan kaymakam Avni Kula, Serdal Başkanı genç ve dürüst bir esnaf olarak tanıdığını bunun yanında kendisine genel merkez tarafından Erdemli İlçe Başkanlığı görevinin vermesinden dolayı hayırlı olması dileklerini iletmek üzere ziyarette bulunduğunu belirtti. Serdal Kaya’ya yeni görevinde başarılar dilediğini ifade eden kaymakam Avni Kula, ‘’Serdal bey göreve yeni atandığında makama ziyarette bulmuştu. Biz de iadeyi ziyarette bulunduk ve başta ülkemiz olmak üzere ilçemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olması dileklerimizi ilettik. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum’’ dedi.

AK Parti Erdemli ilçe Başkanı Serdal Kaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, amaçlarının el birliği ile ülkeye ve Erdemli’ye hizmet etmek olduğunu söyledi. Kaymakam bey hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere ziyarete geldiğini vurgulayan Kaya, ‘’Kaymakamımız Avni Kula beye ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.