GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-01-2020 16:36   Güncelleme : 23-01-2020 16:46

Başkan Serdal Kaya’dan Vefa Örneği

Adalet ve Kalkınma Partisi Erdemli ilçe başkanlığına atanan Serdal Kaya, partinin kurucuları, eski ilçe başkanları, belediye başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları ile mahalle temsilcileriyle Erdemli Öğretmenevinde biraraya geldi.

Başkan Serdal Kaya’dan Vefa Örneği

Toplantıya, AK Parti İl yöneticilerinden Mehmet Köktebir, Özcan Musa Uçkun, Şahsenem Sezer Merdin, eski ilçe başkanlarından Mehmet Çoban, Vehbi Aksay, Halit Çortul, Mustafa Yetkin, Serkan Tanrıkulu, Mehmet Topçu, Harun Kılıç, eski belde belediye başkanları Musa Demir, Necati Kale, Derviş Yıldırım. Kerim Köken, Halil İbrahim Dur, Eski kadın kolları başkanları Leman Öz, Meral Sarı, Şahsenem Merdin, Gülten Yıldırım. ETSO Başkanı Orhan Sarı, EZO Başkanı Rasim Şahin partinin kurucu üyeleri ve çeşitli kademelerde görev alanlar katıldı.

Eski başkan ve yöneticilerin yaptıkları konuşmalarda bu vefalı davranıştan dolayı Başkan Serdal Kaya’ya teşekkür ederek, başarı dilediler.

Başkan Serdal Kaya, yaptığı konuşmada şunları söyledi ‘’Keşke bu partinin kurucu üyelerinden olsaydım. Partinin gençlik kollarında görev alarak AK Parti'de siyasete başladım. Eski başkanlarımdan ve bu davaya gönül vermiş büyüklerimden particiliği öğrenmeye çalıştım. Başta partimizin kurucu genel başkanı ve Cumhurbaşkanımızın olurları Genel Merkez Yöneticilerinin de uygun görmesiyle partimizin ilçe başkanlığına atandım. Ben 24 saat partimin ve halkımın hizmetindeyim. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu zorluğu el ele vererek hep birlikte atlatacağız. Ben büyüklerimden destek bekliyorum’’ dedi.

Başkan Kaya emeği geçen herkese teşekkür etti ve bundan sonra birlikte çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Toplantı soru cevap şeklinde devam etti.