GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2020 16:48

CHP İlçe Başkanı Mustafa Kılbaş “Ben Yok Biz Varız”

CHP Erdemli İlçe başkanı seçilen Mustafa Kılbaş, Mazbatasını alarak görevi Ali Yardımcı'dan devraldı.

CHP İlçe Başkanı Mustafa Kılbaş “Ben Yok Biz Varız”

Erdemli Adliye Sarayından Mazbatasını aldıktan sonra Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Çelenk koyan yeni CHP Erdemli İlçe Başkanı Mustafa Kılbaş ve yönetim kurulu üyeleri CHP İlçe binasına geldiler.

CHP Erdemli İlçe Binasında Partililere hitaben bir konuşma yapan Yeni Başkan Mustafa Kılbaş ''Bugün gün değil bugün eski sözler söylemeyeceğiz, Partimizi yerelden iktidara taşıyabilmek için var gücümüzle gece gündüz demeden koşacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımızın da belirttiği gibi partimizin etrafındaki vizyonsuz misyonsuz dar çemberi kırmak zorundayız. Ülkemiz elimizden kayıyor, elbette buna kayıtsız kalmayacağız, kalamayız da. Ozanın dediği gibi sen yanmazsan ben yanmazsam karanlıklar nasıl çıkar aydınlığa.

Değerli Parti büyüklerim partimizin emektarları,  üzerimize aldığımız sorumluluğu ağırlığı, hem de büyüklüğünün farkındayız elbette, ama inanın ne sizi mahcup edeceğiz, nede biz size mahcup olacağız.  Artık Erdemli’mizde yeni bir dönem başladı. Bu dönemin adı ''BİZ'' dönemi. Ben dönemi bitti o, bu yok artık,  ''BİZ'' varız. Bu söylem Erdemli'de Cumhuriyet Halk Partisinin Başarısı olacaktır. Bu duygularla Şahsıma ve ekip arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı teşekkür ediyorum'' dedi.

Devir teslim töreninin ardından Eski ilçe Başkanlarına plaket takdim edilerek birlik beraberlik mesajı verildi.