GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-01-2020 14:15   Güncelleme : 21-01-2020 14:52

Başkan Serdal Kaya “Birlikteliği Sağlayıp Erdemli’ye Hizmet Edeceğiz”

AK Parti Erdemli İlçe Başkanlığına atanan Serdal Kaya, "İktidarın hizmetlerini Erdemli'ye getirmek için mücadele edeceğiz" dedi.

Başkan Serdal Kaya “Birlikteliği Sağlayıp Erdemli’ye Hizmet Edeceğiz”

Erdemli Öğretmenevinde yapılan basın toplantısına AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Özcan Musa Uçgun, Mehmet Kökdemir, Şahsenem Sezer Merdin, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Gülten Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Doğru, İlçe Başkan Adayı Hacı Mahmut Cırık, katıldılar.

Basın Toplantısında konuşan AK Parti İlçe Başkanı Serdal Kaya, Bu güne kadar partiye hizmet veren herkese teşekkür ederek, "Bu göreve gelen her ilçe başkanımız, güzel hizmetler kazandırmak için görev aldı. Biz onların artılarını devam ettirip, eksik yönlerini toparlamaya çalışacağız. AK Parti'nin tabanından gelen, gençlik kollarından gelen biri olarak yereldeki tüm sorunları biliyoruz. Kırgın ve küs kimse kalmayacak şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. İktidarın hizmetlerini Erdemli'ye getirmek için mücadele edeceğiz. Biz teşkilatımız ne demişse, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ne demişse, biz ona harfiyen uyduk. Bundan dolayı da halkımızdan güzel bir teveccüh gördük" dedi.

Başkan Kaya yönetim kurulunun belirlenmesi sürecine değinerek "Yönetim kurulunda görev almak isteyenler arkadaşlar cuma gününe kadar müracaatlarını yapacaklar. Bu manada daha önce partimizde görev alan bütün arkadaşlarımızla istişare içinde olacağız. Yönetim kurulu için müracaatlarımızı alacağız, il ve genel merkezimizin de koordinasyonuyla, son olarak genel merkezimizin onayıyla yönetimimiz belirlenmiş olacak" diye konuştu.