Yaralı Martı Emin Ellerde
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıYaralı Martı Emin Ellerde

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye personeli tarafından kanadı kırılmış halde bulunan 2 yaşlarındaki martıyı Mersin Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Ambulansı veterinerine teslim etti.

Yaralı Martı Emin Ellerde
Bu içerik 2208 kez okundu.

Sağ kanadı kırılmış halde bulunan martıyı başkan Tollu’dan teslim alan Ambulans sorumlusu Veteriner Hekim Mustafa Ersen Bebek, martının sağ kanadının kırıl olduğunu gerekli tedavisinin yapıldıktan sonra doğaya kendi yaşamına geri bırakılacağını kanadının iyileşmemesi halinde ise hayvan barınağında  yaşamasının devam ettirilmesinin sağlanacağını belirtti.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ise yaptığı konuşmada, ‘’Belediyemizin farkı bu. Çalışanlarımızın çevreye, doğaya ve hayvanlara yani canlılara ne kadar önem verdiğinin güzel bir örneğini yaşıyoruz şu an. Bahçemizde bulunan martının tedavisinin yapılması amacı ile  Mersin Büyükşehir Belediyesinden ekipleri çağırdık ve onlara kanadı kırık martıyı teslim ettik. Martının biran evvel sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz bu konuda duyarlı olan herkese teşekkür ediyoruz’’ dedi.  

Kanadı kırık martıya ilk müdahale Erdemli belediyesi önünde yapıldı. 

erdemli ajans martı erdemli belediyesi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi