Engelsiz Belediye
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEngelsiz Belediye

Erdemli Belediyesi vatandaş odaklı yeni hizmetlere imza atmaya devam ediyor.

Engelsiz Belediye
Bu içerik 2091 kez okundu.

Engelli vatandaşların tüm hizmetlerini görmek üzere dizayn edilmiş engelli aracının tanıtımını yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, herkesin engelli adayı olduğuna vurgu yaparak toplumun her kesimine eşit hizmet götürmenin çabasında olduklarını söyledi.

Erdemli Belediyesi engelliler için tasarlanmış yeni bir araç alarak ilçede yaşayan engellilerin hizmetine sundu. Aracın engeliler için özel yaptırıldığını kaydeden Tollu, hizmet noktasında son derece hassas olduklarını söyledi. "Allah hiç kimseyi bu araca muhtaç etmesin" diyerek konuşmasına başlayan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, toplumun her kesimine eşit ve kaliteli hizmet sunmak için çalıştıklarını söyledi. Engelli aracının hizmete başlamasıyla engelli vatandaşların hayatının kolaylaşacağına dikkat çeken Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü:

“7/24 çalışarak engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttıracağız. Bu araçla engelli vatandaşlarımız alışverişten tutun gezme ihtiyacına kadar tüm günlük ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Hastaneye gitmeleri gerektiğinde bu araçla evlerinden alınıp, tedavi sonrasında da sağ salim evlerine ulaştırılacaktır. Erdemli Belediyesi ailesi olarak toplumun her kesiminin huzuru ve rahatı için büyük bir gayret sarf ediyoruz. Bu yeni engelli aracımız da Erdemli’mize hayırlı uğurlu olsun.”

Erdemli Belediyesi olarak yaptıkları her türlü hizmette engelli vatandaşları asla ihmal etmediklerini, onları düşünerek uygulamalar yaptıklarını ve özellikle yeni düzenledikleri sahil bandı uygulamasında bunun çok net göz önüne serildiğini söyleyerek sözlerini tamamlayan Başkan Tollu, 3 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da Kültür Merkezinde düzenlenecek Dünya Engelliler Günü Özel Programına da tüm vatandaşları davet etti.

erdemli ajans erdemli belediyesi engelsiz belediye
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi