15 MAYIS 2021 Cumartesi 07:45
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2019 17:12   Güncelleme : 16-12-2019 17:18

Erdemli Belediyesinden Camilere Bakıma Devam

Erdemli Belediyesi, ibadethanelere katkı sağlamaya devam ediyor. Belediye ekipleri camilerin bahçelerinde peyzaj ve çevre düzenlemeleri yaparken bir yandan da parkeyle donatıyor.

Erdemli Belediyesinden Camilere Bakıma Devam

İlçe genelinde ve kırsal alanlarda bulunan ibadethanelere yönelik yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Fakılı Mahallesi Cami’nin bahçesini parkeyle donattıklarını ve çevresinde ise peyzaj çalışması gerçekleştirdiklerini kaydetti. Camilerin medeniyetimizin kalbi olduğuna vurgu yapan Başkan Tollu, ibadet bilinciyle hizmet ettiklerini söyleyerek, hizmetleri istisnasız uygulamaya devam ettiklerini belirtti.

Tollu, açıklamasında, “Belediye ekiplerimiz Fakılı Mahallesi’nde bulunan Cami’mizde parke çalışması ve bahçesinde peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Bu hizmetin hiçbir maddi menfaat amacı yoktur. Biz bu hizmeti Allah’ın rızasını kazanmak için yapıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti de bizim için bir onurdur” diye konuştu.

MUHTAR YANAR’DAN BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR

Konuyla ilgili açıklama yapan Fakılı mahalle muhtarı Fuat Yanar”  Belediye’mizin Cami ve mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür ederken, belediye çalışmalarından duydukları memnuniyetlerini dile getirdi.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA