GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-12-2019 18:32   Güncelleme : 13-12-2019 18:40

Dr. Erman Eker, “Hastanemizde En Kaliteli Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz”

Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Erman Eker, hastane olarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalıştığını söyledi.

Dr. Erman Eker, “Hastanemizde En Kaliteli Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz”

Beraberinde Başhekim Yardımcıları Operatör Doktor Mesut Yeşilova, Operatör Doktor Sinan Aslan, Hastane Müdürü Cahit Tezcan, müdür yardımcısı Mesut Akdemir ve teknik personellerle birlikte çalışmalar hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi.

Erdemli Devlet Hastanesi Acil Servisinde yenileme yapılarak 2 olan doktor sayısını 4’e çıkartıldığını uzman doktorların da acilde gerek duyulduğu an görev almaya başladıklarını belirten Erman Eker, ''Biz Erdemli'ye hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Mesai arkadaşlarım ellerinden geldiğince imkanlar dahilinde en iyi hizmeti sunuyorlar. Tabi ki bazı zamanlarda yığılmalar yaşanıyor ve ister istemez aksaklıklar oluyor, bunları da en asgari şekilde hasarsız atlatmaya çalıyoruz’’ dedi.
Önümüzdeki günlerde hastanemizde çok daha güzel şeyler olacak, hedeflerimiz arasında Katarak ameliyatı, anjiyo, gibi daha birçok alanda yenilikler yapmayı amaçlıyoruz diyen Eker,
Başhekim Yardımcısı Mesut Yeşilova’nın burun estetiği yapmaya başladığını ifade ederek Mesut Yeşilova’nı Erdemli Devlet Hastanesinde büyük bir yeniliğe imza attığını kaydetti.
Erdemli Devlet Hastanesinin Evde Sağlık Himmeti kapsamında eskiden günde 7 hastaya gidilirken, şimdi 50 hastaya gidildiğine dikkat çeken Eker, personelin kendi istirahatlarından fedakârlık ederek Cumartesi, Pazar günleri de hizmet verdiklerini vurgulayarak teşekkür etti.


Hastane ile ilgili en fazla şikayetlerden başında hijyen ve temizlik konusu geliyordu diyen Başhekim Erman Eker, ‘’Temizlikten ve hijyenden asla taviz vermeyerek pırıl pırıl bir ortam sağlıyoruz, yaptığımız iş insana hizmet ve bu konuda da kesinlikle taviz verilemez.


Benim hasta yakınlarından bir ricam olacak, lütfen ziyaret saatlerine uyalım, çünkü her saat ziyarete gelip gidersek hastanemizde temizlik yapma sıkıntımız doğar bu da hastanemize zarar verir’’ şeklinde konuştu.

Hastanede anne oteli servisini açtıklarını dile getiren Eker, ‘’Hamile hastaların hamilelikten, emzirmeye kadar olan süreçte yapılması gereken egzersizleri, uyulması gereken kuralları, bu konuda uzman arkadaşlarımız yardımcı olmaktadırlar. Çocuk servislerimizde hastalarımızın korkularını yenmek adına koridorlarımızı çocuklarımızın sevdiği çizgi kahramanlarla donattık.


Erdemli hepimizin, Erdemli Devlet Hastanesi gerçekten bölgemizin en iyi hastanelerinden birisi konumunda, burada görev yapan tüm personelimiz halkımıza en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyor. Halkımız hiç çekinmeden burada hekimlerimize güvenebilirler, Allah hiç kimsenin sağlığını bozmasın’’ diye konuştu.

3 katlı olarak yapımı süren diyaliz, diş ve fizik tedavi rehabilitasyon merkezleri hakkında da bilgi veren Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Erman Eker, hedeflerinde yeni yapılan ünitelerin 2020 yılı içinde tamamlayarak hizmete sunmayı amaçladıklarını kaydetti.

Dr. Eker Hastanenin yetersiz olan otoparkı için katlı otopark projesini yaptıklarını ve gerekli başvuruları yaptıklarını söyledi.