GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-12-2019 15:58

MGC Gazetecileri Buluşturuyor

Kısa bir süre önce yapılan Olağanüstü Genel Kurulu sonrasında göreve getirilen R. Kaya Tepe ve Yönetimi Mersin Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile buluşuyor.

MGC Gazetecileri Buluşturuyor

Yapılan görev dağılımı, komisyon ve komisyon üyelerinin belirlenmesinin ardından üyelerle kahvaltıda buluşacak olan Başkan Tepe ve Yönetimi, 35 günlük çalışmalar ve önümüzdeki günlerde hayata geçecek projeler hakkında bilgi verecek. 
İLK ETKİNLİK SOSYAL VE KÜLTÜREL KOMİSYON BAŞKANI MİRAS’TAN
Yapılan yönetim kurulu toplantısında Sosyal ve Kültürel İşler Komisyonu başkanlığına getirilen Mehmet Miras, MGC’nin yeni yönetimindeki ilk etkinliği hayata geçiriyor. 14 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 9.30’da Tenis Kulübü’nde 353 üyenin davetli olduğu kahvaltılı istişare toplantısında üyelerin talepleri de dinlenecek. Üyelerin taleplerini ve beklentilerin önemsediklerini belirten Başkan Tepe, “Görev dağılımımızı yaptık ve komisyonlarımızı belirledik. Komisyonlarımız kısa zamanda meyvelerini vermeye başladı. İlk günde söylemiştim, birlikte çok şey başaracağız. Bu doğrultuda Sosyal ve Kültürel komisyonumuz ilk etkinliğini hayata geçiriyor. Cumartesi günü Tenis Kulübünde üyelerimiz ile bir araya geliyoruz. Üyelerimize Göreve geldiğimiz günden bu yana neler yaptıklarımızı anlatacağız, istişarelerde bulunacağız. Tüm üyelerimizi düzenleyeceğimiz toplantıya davet ediyorum” dedi.