GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2019 18:02

Yataş Enza Home Erdemli’ye Renk Kattı

Yataş Enza Home Erdemli Mağazasında sunduğu yenilikçe hizmetlerle büyük beğeni topluyor. Ücretsiz Mimari hizmeti yanısıra 8 saat yatıp 9 saat uyku almanın güzelliklerini ve Erdemli’lilere İndirim Festivalini sunuyor.

Yataş Enza Home Erdemli’ye Renk Kattı

Yataş Enza Home, Erdemli Mağazasında Yerel Basınla bir tanışma, kaynaşma ve bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya Yataş Enza Home Çukurova Bölge Müdürü ve Yönetim kurulu başkanı Tolga Tutaş, Mağazalar Koordinatörü Murat Sayır, İç Mimar Şira Alkan, Erdemli Mağaza Müdürü Ömer Tuncel ile Erdemli’de Faaliyet gösteren Yerel Basın ve Ulusal Basın Temsilcileri katıldı.

Bilgilendirme toplantısında basın mensuplarına Mağazayı gezdirerek ürünler hakkında bilgiler veren ve basın mensuplarının sorularını cevaplayan,   Mağazalar Koordinatörü Murat Sayır şunları söyledi. Şirketimiz,1976 yılında kurulmuş olup 1988 senesinde Türkiye’de perakende Mağazacılık sistemini başlatmıştır.1996 senesinde kendi sektöründe halka açılan ilk firma olmuştur. VİSCO Therapy yatak ve yastıkları, Nasa’nın geliştirdiği Uzay Teknolojisi’nden doğan Kapalı Hücre Visco elastik ‘’Memory Foam Teknolojisi ‘’ile üretilmektedir. Yataş ayrıca ‘’Dacron’’ürünlerini satmakla yetkilidir.

Yataş yataklarının kışlık tarafında kullanılan yün vatka %100 Woolmark’tır. Yataklarında Wool mark yün kullanan tek firma yine Yataş’tır.

ÜCRETSİZ MİMARİ DESTEK VERİLİYOR

İç Mimarımız Şira Alkan ile Enza dan beğenmiş olduğunuz Mobilyadan oturma grubuna, Halıdan Sehpaya, Avizeden Aksesuara kadar bütün Objeleri Üç Boyutlu gerçek görsel kullanılarak çizmiş olduğu çizimlerle, Müşterinin beğenisine uygun doğru ürün tercih etmesini sağlıyor, böylelikle Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

İhracat

Kuruluşunda bu yana her geçem gün gelişen Teknolojisi ve artan kalitesiyle bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yataş,dış pazarlara açılma serüveninde önemli yollar kat etmiş ve 45 i aşkın Ülkeye İhracat yapabilen bir konuma gelmiştir. ABD, Kıbrıs, Romanya, Suriye, Hollanda, Libya, Fas, Gürcistan, Irak, Kenya, Suudi Arabistan, İran, Yemen, Yunanistan, Cezayir, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Maldivler, Mısır, Almanya, Macaristan, Bulgaristan, Rusya ve Romanya’ya ihraç edilen Yataş ürünleri, Avrupa ve Amerika’da dünyaca ünlü markaların adı altında satılmaktadır.

Fabrikalar

Sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Yataş,bugün 142.000 metrekare kapalı alanı,160.000 metrekare açık Alanı,Kayseri ve Ankara’daki fabrikaları,1400,ü aşkın çalışanı ve 400’ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermektedir.

Erdemlide açılmış olan 1.500 mt2 Enza Home Mağazamız, Yataş Grup’un yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Yemek Odasından Genç odasına, Yatak Çeşitlerinden, Tekstil ve Aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesi ile hayatı şekillendiren Enza Home, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışı ile Enza Home hayatınıza fark katmak için sizi bekliyor.

Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet kategorimize bir yenisini ekledik. Yeni sunduğumuz Ücretsiz İç Mimar hizmeti ile, Müşterilerimizin yaşam alanında kullanacağı ürünleri en isabetli şekilde tespit etmesini sağlıyoruz.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Enza Home ürünleri, Yataş Grup’un yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor. Türkiye geneline yayılan geniş servis ve Hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Enza Home, insanlara bir Mobilyadan çok daha ötesi yaşam tarzı sunuyor. Enza Home, dünya çapındaki konsept mağaza anlayışıyla sizi yepyeni dünyalarla buluşmaya davet ediyor, diyerek sözlerini tamamladı.