GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2019 20:09

Erdemli Ülkü Ocaklarında Teşkilat Çalışmalarına Devam

Erdemli Ülkü Ocakları Başkanı Soner Bağ; Çeşmeli, Kargıpınarı ve Sarıyer Mahallesinde bulunan Ülkücü vatandaşlarla bir araya gelerek, mahalle teşkilat başkanlarının atamasını yaparak çalışmalarına devam ediyor.

Erdemli Ülkü Ocaklarında Teşkilat Çalışmalarına Devam

Ülkü Ocakları’nın Erdemli temsilcisi Başkan Soner Bağ; Çeşmeli, Kargıpınarı ve Sarıyer Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, taşra teşkilat yöneticilerinin atamasını gerçekleştirdi.

 

Mahalle sorumlularının ve Mahalle Teşkilat Birim Başkanı Gazi Vedat Yıldırım’ın konuşması ile başlayan programda Başkan Soner Bağ; Çeşmeli Taşra Teşkilat Başkanlığına Yusuf Çerçi’yi, Kargıpınarı Taşra Teşkilat Başkanlığına Ali Kara’yı, Sarıyer Taşra Teşkilat Başkanlığına Osman Demiraslan’ı atadı.

Ülkücü yemini edilen programda konuşma yapan Başkan Bağ, Ülkücülerin ülke geçmişindeki ve geleceğindeki yerine vurgu yaparak, hiçbir Ülkücünün varolduğu teşkilatı sorgulatmaması gerektiğini, Mersin Ülkü Ocakları Başkanlarının Çağrı Ünel, Ülkü Ocakları Genel Başkanlarının Sinan Ateş ve Liderlerinin Dr. Devlet Bahçeli olduğunu dile getirdi. Ülkü Ocaklarının mahiyetinin eğitim olduğunun altını çizen Başkan Bağ, gençlerin olması gerektiği başarı noktasına ulaşması adına ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, gençleri Ocak’a davet etti.