GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-11-2019 17:13

Piknikte Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Erdemli Belediyesi, belediyeye ait kurs merkezinde eğitim alan öğrencilere piknik etkinliği düzenledi.

Piknikte Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Yoğun ders programının ardından Erdemli Talat Göktepe Çamlığı'nda düzenlenen etkinliğe yaklaşık 300 Ortaokul öğrencisi katıldı. Etkinlikte öğrencilere yönelik çeşitli yarışmalar düzenlendi.  

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu piknikte öğrencilerle bir araya gelerek kısa bir de konuşma yaptı. Tollu, sizlerin eğitim aldığı belediyemiz kurs merkezimizde bu ilklerden bir tanesi olduğunu söyledi.

2020 yılı içinde girecek olduğunuz sınavda hem hocalarınız hem de belediye olarak biz var gücümüzle çalışıyoruz diyen Tollu, ‘’Temennimiz, duamız, niyazımız odur ki bizim kurs merkezine giden öğrencilerin tamamı iyi bir okul kazanmalarıdır. Akabinde sizlerin iyi bir üniversiteyi kazanmasını sağlamaktır. Çünkü geçen yıllarda sizin abileriniz çok iyi yerlere geldi. Türkiye’ de derece yapan kardeşlerimiz var. Biraz gayret, biraz daha çalışmayla inşallah istediğiniz sonucu elde edersiniz" dedi.

Gelecek nesillerin en iyi şekilde yetiştirilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Tollu, "Sosyal belediyeciliğin gereği olarak çocuklarımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Yoğun geçen bir eğitim sürecinde düzenlenen bu piknik etkinliği ile çocuklarımızın yüzünün güldüğünü görüyoruz. Sizlerin tebessümü, memnuniyetiyle bizlerde mutlu oluyoruz" diye konuştu.

Öğrenciler kurs merkezi öğretmenlerinin eşliğinde gerçekleştirilen müzik yarışmaları, çuval ve halat çekme yarışmaları ile doyasıya eğlendi.