Öğretmenim Canım Benim!!!
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÖğretmenim Canım Benim!!!

Erdemli Belediyesi Öğretmenler günü için resepsiyon ve özel bir program hazırlayarak öğretmenleri bir araya getirdi.

Öğretmenim Canım Benim!!!
Bu içerik 2770 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye sanat topluluklarınca öğretmenler için özel bir program sahneye sunuldu. Belediye Başkanı Tollu, “belediye olarak siz değerli insanlar için ne yapsak azdır. Hürmetle eğiliyorum” diyerek öğretmenler gününü kutladı.

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Erdemli Belediyesi bu yıl farklı bir programa imza attı. Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen program, karşılama kokteyli ile başladı. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, öğretmenlere günü anısına öğretmenlere çiçek dağıtarak sohbet etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu ve yönetimi, İlçe Kadın Kolları, Kamusen, Türk Eğitim Sen başkan ve yetkilileri, Ülkü Ocakları, Ülkücü İşçiler Derneği, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yöneticilerinin yanı sıra belediye meclis üyelerinin de katılım gösterdiği salon programı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Kültür Merkezi Tiyatro ve konser salonunda gerçekleşen programın bu bölümünde, ilçede görev yapan öğretmenler, Akdeniz Sanat Derneği ve Erdemli Belediyesi Sanat Atölyeleri eğitmen ve öğrencileri sahne aldılar.

Müzik dinletisi, şiir, tiyatral sunum ve bağlama resitali şeklinde sunulan programın sonunda Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, öğretmenlik mesleğinde 41 yılı dolduran, emekli olan ve farklı özellikleri ile dikkat çeken öğretmenlere meslek onur ödülü takdim etti.

Burada yaptığı konuşmada heyecanlı olduğunu dile getiren Başkan Tollu, “siz değerli insanların karşısında konuşmak çok zor. Biz sizin karşınızda aciziz. Bu yüzden hoş görün bizi. Sizlerin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bizler de Erdemli Belediyesi ailesi olarak bir hizmet kurumuyuz. İnsanlarımız için hizmet üretiyoruz. Fakat sizler çok daha ulvi bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sizleri bugün bir araya getirmek, sizleri mutlu etmek istedik. Bu yüzden böyle bir program tertip ettik. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor ve bir kez daha öğretmenler gününüzü kutluyorum. Sizlerin karşısında saygıyla, sevgiyle, muhabbetle ve hürmetle eğiliyorum” dedi. 

Kokteyle başlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü programı, dinletilerin, sunumların ve plaket merasiminin ardından sona erdi.

haberin fotoğrafları için galeriye bakınız

erdemli ajans öğretmenler günü belediye mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi