Başkan Yıldız, “Ekonomik, Siyasi ve Ahlaki sıkıntı hala devam ediyor”
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Yıldız, “Ekonomik, Siyasi ve Ahlaki sıkıntı hala devam ediyor”

Saadet Partisi Erdemli İlçe Divan Toplantısı İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri , İlçe Gençlik Teşkilatı ,Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Erdemli sorumlusu Bekir Aydın,İl Başkanı Soner Contar'ın katılımıyla Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatında yapıldı.

Başkan Yıldız, “Ekonomik, Siyasi ve Ahlaki sıkıntı hala devam ediyor”
Bu içerik 2281 kez okundu.

 Toplantının açılışında konuşan Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız şunları söyledi:  “Erdemli ilçe Teşkilatımız çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İlçemizin ve ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik , siyasi ve ahlaki sıkıntılar her geçen gün artarak devam ediyor. Saadet Partisi olarak bütün bu olumsuzlukları düzeltmek ve halkımıza hakettiği hayatı sunmak için kadrolarımızla dimdik ayaktayız. Belediyenin ve merkezi hükümetin milletimiz lehine yaptığı olumlu icraatları destekliyoruz.Ama halkımızın hak ettiği hizmetler eksik veya yanlış yapılırsa bunların takipcisi olacağımızı bütün kamuoyuna duyururuz.    

Saadet Partisi Mersin İl Başkanı Soner Contar ise şunları söyledi;

“Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntıların en büyük sorumlusu , ülkeyi şu an yönetmekte olan Ak Parti Hükumetidir. Elbette kronik sorunlar vardır. Ama 15 yıldır iktidar olanlar, bu sorunların daha fazlasını çözebilirlerdi. İktidar yeri şikayet merci değildir.Hizmet üretme ve sıkıntıları kökten çözüme kavuşturma yeridir.Halkımızın hemen çözüme kavuşmasını beklediği sorunlar maalesef ertelenmektedir.Biz elbette ellerine bir sihirli değnek alarak bir anda hallolmasını beklemiyoruz.Ama % 50 nin üstünde oy almış bir iktidar daha kalıcı ve kökten  çareler üretmek zorundadır.Bazı polemikler çıkarıp ve bunları havuz medyasında sakız yaptırarak, ülkemizin geleceğini ipotek altına alan tavizler verilmektedir.Algı operasyonlarıyla ülke yönetilmez.Bu süreçler bitip gerçekle yüzleştiğimizde durum çok geç ve acı olur. Biz söylemiştik pozisyonundan ziyade ,ülkemizin gerçekten gelişip kalkınmasını istiyoruz.Ama ne yazık ki maceradan maceraya koşuyoruz.Dün AB diye  siyasi, ekonomik, ahlaki tavizler verildi. Bugün başka bir yanlışa yöneliniyor. Bizim ülke olarak acilen müslüman ülkelerle işbirliği yapıp , tek kale maçtan çıkmamız gerekmektedir.Kurallarını koyarken bizim de olacağımız, adil bir oyun kurabiliriz. Biz bunu tarihte başardık şimdi de yapabiliriz.

Mersin İlimizde Erdemli İlçe Teşkilatımız, faaliyet üreten ve üzerine düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getiren ilçelerimizdendir. Ben başkanımız Mehmet Yıldız şahsında bütün kardeşlerimize, gençlerimize ve en önemlisi kadın kollarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

erdemli ajans saadet partisi mehmet yıldız
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi