GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2019 18:38

Zeyve Sizi Çağırıyor

Ermenek’te bulunan ve geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Tarihi Zeyve Pazarı, doğası, tarihi, görsel şöleni, pınarlardan kaynayan mis gibi doğal kaynak suyu ve misafirperverliği ile ziyaretçilerin akınına uğruyor.

Zeyve Sizi Çağırıyor

Erdemli Ermenekliler Derneği Başkanı, Belediye Meclis Üyesi, İşadamı Fatih Doğan Anamur Tarım Fuarına katılan Erdemli Ziraat Odası heyetini Tarihi Zeyve Pazarında misafir ederek en güzel şekilde ağırladı.

Doğan, Erdemli’li Çiftçileri ağırlamaktan büyük onur duyduğunu belirterek, herkesi Zeyve’nin eşsiz doğasını görmeye ve suyundan içip, pazarından alışveriş etmeye davet etti.

Fatih Doğan ayrıca burada bungalov evlerden oluşan yeni otantik bir otel kurulduğunu, doğayla baş başa ve güzel vakit geçirmek isteyenlerin kesinlikle Zeyve’yi görmelerini tavsiye ettiğini söyledi.

Erdemli Ziraat Odası Meclis Başkan Vekili Hasan Topçu’da, “Böylesine güzel bir ortamda bizleri en iyi şekilde ağırlayan ve Tarihi Zeyve Pazarını gezdiren Fatih Doğan Başkanıma teşekkür ediyor, en kısa zamanda tekrar ziyaret edeceğimizi belirterek, herkesi bu güzellikleri görmeye ve keşfetmeye bekliyoruz.” Dedi.