GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2019 17:16

Erdemli’li Çiftçiler Anamur Tarım Fuarında

Erdemli Ziraat Odası Çiftçileri, bu yıl 6.sı düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük tarım fuarlarından olan Anamur Tarım Fuarına götürdü.

Erdemli’li Çiftçiler Anamur Tarım Fuarında

Erdemli Ziraat Odası Genel Sekreteri Ziraat Mühendisi Aydın Çiftçi, Meclis Başkan Vekili Hasan Topçu, yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve çiftçilerden oluşan Erdemli heyetini Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş karşıladı.

Tarım sektöründen birçok firmayı üreticilerle buluşturan ve en son yeniliklerin tanıtıldığı Anamur Tarım Fuarında incelemelerde bulunan ve firmalardan bilgiler alan Erdemli’li çiftçiler, sera malzeme ve ekipmanları, sera ısıtma soğutma havalandırma teknolojileri, damla sulama ve ekipmanları, sulama, makine ve ekipmanları, fide, fidan, tohum, organik gübre, gübre ve bitki besleme, bitki yetiştirme ortamları, tarım makineleri, ekipmanları, sebze ve meyve işleme ve paketleme makineleri, organik tarım ve uygulamaları, süs bitkileri, peyzaj malzemeleri, hayvancılık ekipmanları, hayvan besleme ve yem üretimi, gıdalar ve gıda makineleri inceleme imkanı buldu.

EZO Meclis Başkan Vekili Hasan Topçu fuarın çiftçiler açısından çok verimli geçtiğini belirterek “Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılıç, Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ve Fuara katılan Erdemli Firması Afin Tarım’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Fuara giden çiftçiler başta Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin ve Genel Sekreter Aydın Çiftçi olmak üzere yönetime teşekkür ettiler.