GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-10-2019 19:11

Belediye’den Özel Öğrencilere Özel Hizmet

Erdemli Belediyesi, Arpaçbahşiş’te açılacak olan Özel Eğitim Lisesi bahçesinde özel çevre düzenlemesi gerçekleştirdi.

Belediye’den Özel Öğrencilere Özel Hizmet

Arpaçbahşiş Mahallesinde bulunan ve bahçesi öğrencilerin kullanımına elverişli olmayan Özel Eğitim Lisesinde çevre düzenlemesi faaliyetleri gerçekleştiren Belediye, özel çocuklara özel yeni sosyal yaşam alanı oluşturdu.

Okul bahçesine beton dökerek tozla mücadele eden Belediye, aynı zamanda öğrencilere eğitimlerinde destek oluşturacak bahçe düzenlemesini de yaptı.

Eğitime ve eğitimcilere her konuda destek olduklarının altını çizen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Çocuklarımızın geleceğini önemsiyoruz. Onların vatana ve millete hayırlı bireyler olmasının da bizlerin sorumluluklarını yerine getirmesi ile mümkün olabileceğinin farkındayız. Bu sebeple ilçemizde bulunan okullara, sağlık kurumlarına ve camilere destek olarak; eğitim kurumlarımızın boya-badana, temizlik, çevre düzenlemesi gibi ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Çocuklarımızın yüzünde gördüğümüz mutluluk, hiç şüphesiz bu işin en güzel ödülü. Arpaçbahşiş Özel Eğitim Lisesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların, hem öğrencilerimize hem de öğretmenlerimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.