EĞİTİM
Giriş Tarihi : 24-10-2019 18:38

Manidar Veda!

Erdemli Anadolu Lisesi İdareci ve personelleri Erdemli Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdür ve Müdür Yardımcısı olarak giden önceki okul müdürü Celil Murat Çelik ve Müdür Yardımcısı Hasan Yastı için veda; yeni gelen okul müdürü Ömer Gürsoy ve müdür yardımcısı Musa Aslan için hoşgeldin yemeği düzenledi.

Manidar Veda!

Kalabalık bir katılımla gerçekleşen yemekte, yemeğin ardından plaket takdimi ve hediye törenine yapıldı. Sunumunu Felsefe Öğretmeni Cafer Aksay'ın yaptığı törene ev sahibi olarak Okul müdürü Ömer Gürsoy açış konuşmasını yaptı.

Okul müdürü Ömer Gürsoy konuşmasında; Erdemli Anadolu Lisesi olarak biz büyük bir aileyiz. Ben de bu ailede olmaktan gurur duyuyorum dedi. Celil Murat Bey uzun süre okulumuza hizmet etti. Kendisine müteşekkiriz. Bu bir bayrak değişimi idi, artık bu görev şahsıma verildi. Nasip olursa bu bayrağı sizlerle birlikte büyük bir aile olarak layıkıyla taşıyacağız.

Erdemli Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek lisesi) Müdürü Celil Murat Çelik ise konuşmasında; uzun süre görev yaptığım Erdemli Anadolu Lisesinden ve siz değerli mesai arkadaşlarımdan ayrılmak çok zor oldu. Şu an çok fazla duygu seli içerisindeyim. Sizlerle çok güzel hizmetler verdik fakat her nesnenin bir bitimi olduğu gibi bizimde görev süremiz dolmuştu sizlerden ayrılmak zorunda kaldık dedi.

Erdemli Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Gürsoy, Erdemli Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek lisesi) Müdürü Celil Murat Çelik'e plaket, hediye ve çiçeğini takdim etti.

Erdemli Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı Musa Aslan konuşmasında, böyle büyük ve güzel bir ailenin üyesi olmaktan onur duyuyorum dedi.

Erdemli Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı Musa Aslan, Erdemli Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek lisesi) Müdür yardımcısı Hasan Yastı'ya Plaket takdim etti.

Erdemli Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı Mehmet Sakalıbüyük, Erdemli Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek lisesi) Müdür Yardımcısı Hasan Yastı'ya hediye ve çiçek taktim etti.

Daha sonra bol bol sohbet edip hasret gideren personeller geç saatlerde yemekli toplantıyı bitirdiler.