SPOR
Giriş Tarihi : 19-10-2019 18:16

Erdemli Anamur’u Muz Gibi Yedi

Mersin Süper Amatör Kümede mücadele eden Erdemli Belediye Spor, evinde Anamur Belediye Spor Kulübünü konuk etti. Erdemli Belediye spor attığı 4’üncü golden sonra barış Pınarı Harekâtı askerlerine sevgilerini ve yanlarında olduklarını göstermek amacı ile selama durdu.

Erdemli Anamur’u Muz Gibi Yedi

Erdemlili sporcuların selama geçtiği anda tel örgülerin arkasındaki taraftarlar da selama durarak Mehmetçiklere selam gönderdi. Erdemli sahası, hem futbol hem de duygusal anlamda görülmeye değer görüntülere sahne oldu.


İlk yarıyı yediği golle 1-0 bitiren Erdemli Belediye Spor ikinci yarıda pergelleri açtı ve Anamur Belediye Sporu gol yağmuruna tutarak muz yer gibi yedi. Erdemli Belediye Sporun gollerini, Cemal, Ömer Salman, Erdal ve Serkan attı. Anamur Belediye Spor ikinci yarının son dakikalarında ikinci golünü atarak sahadan 4-2 mağlup ayrıldı. Erdemli Belediye Sporun son golünü atan Serkan, verdiği mücadele sonunda golü atarak sevinci arkadaşlarıyla paylaştı. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti.


Haber Müdürümüz usta gazeteci Derviş Çömez, foto muhabirliğindeki ustalığını yeşil sahalarda da göstererek Erdemli Belediye Sporun gollerini seri halde yakaladı. Erdemli Ajans olarak Erdemli Belediye Spora başarılar diliyoruz.