SPOR
Giriş Tarihi : 09-10-2019 15:49

Dostluklar Bakidir

Erdemlispor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül ile başkan yardımcısı Yasin Gürsoy, Mersin Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Kenan Akduman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Dostluklar Bakidir

Başkan Morgül ziyarette yaptığı açıklamada Kenan Akduman müdürüm, ‘’Erdemli’de İşletme Müdürü yaptığı dönemde birçok ilke imza atmış ilçemize büyük hizmetler sunmuştur. Hz. Ömer adaleti ile hizmet etmesi ile erdemli halkının ve köylümüzün gönlünde taht kurmuş dürüst başarılı helalı haramı bilen her gittiği yerde çalışmaları sevgiyle bütünleşmiş başarıyı yakalamış değerli bir bürokratımızdır. Mersin’e atanması Mersin ve orman köylüsü için bir şanstır Mersin bölgesini çok iyi tanıması Mersin’e güzel Hizmetler yapacağının müjdecisidir. Kadim dostuma başarılar diliyorum rabbim yar ve yardımcısı olsun sonuna kadar yanındayız destekçisiyiz’’ dedi.

Erdemlispor Başkanı Mehmet Morgül ve başkan yardımcısı Yasin Gürsoy’un ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Akduman, ‘’Erdemli’de görev yaptığım süre içerisinde desteğini hep yanımda hissettiğim doğruya doğru yanlışa yanlıştır diyebilen her zaman haklının yanında dost doğru olan başkan Mehmet Morgül kardeşime ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum.  Bundan böyle çok iyi tanıdığım güzel mersinimize mersinimizin Kadirşinas insanlarına Hz Ömer Adaleti ile hep beraber hizmet edeceğiz Mersin her şeyin en güzeline layık’’ diye konuştu.