SAĞLIK
Giriş Tarihi : 09-10-2019 14:27   Güncelleme : 09-10-2019 14:37

Hayırlı Olsun Erdemli!

Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçe Garnizon Komutanı J. Binbaşı Erhan Erdoğan Erdemli müftülüğü karşısındaki yeni binasına taşınan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Sağlıklı Hayat Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayırlı Olsun Erdemli!

Erdemli Kaymakamı Avni Kula ziyaret esnasında özellikle ‘’Sigarayı bırakma’’ ünitesi ile yakından ilgilenerek, ‘’Sigara içenlere önerim, sağlıklı yaşam için sigarayı bırakmalarını tavsiye ediyorum’’ dedi.

Beraberinde Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Jandarma Komutanı Binbaşı Erhan Erdoğan ile birlikte Erdemli Sağlık Müdürlüğünü ziyaret eden kaymakam Avni Kula, yeni binanın hayırlı olması dileğinde bulundu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Selim Mirza Loğlaroğlu’ ndan bilgi aldı.

İlçe Sağlık Müdürlüğü binasının üç katlı ve 2 bin 352 metre kare kapalı alan üzerine kurulduğunu, binada İlçe Sağlık Müdürlüğü, Sağlıklı Hayat Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Çağrı Merkezi İstasyonunun bulunduğunu belirten Loğlaroğlu,  Yeni binadaki 4 merkezde yaklaşık 100 personelin Erdemli halkına hizmet verdiğini kaydetti.

Yeni ve nezih bir ortamda Erdemli halkına sağlık hizmeti sunduklarını vurgulayan Loğlaroğlu, hizmet binasının şehir merkezinde olmasının hem vatandaşa hem de çalışan personele kolaylıklar getirdiğini dile getirdi.  

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin