GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2019 15:48

Koramşalı’ların Asfalt Sevinci

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı Erdemli Koordinasyon Şube Müdürlüğü ekipleri 13 kilometre uzunluğundaki Koramşalı Mahallesi yolunu önce genişletti ardından da asfaltladı. Koramşalı'lar mahalle yollarının asfaltlanmasını sevinçle karşıladılar.

Koramşalı’ların Asfalt Sevinci

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Erdemli Koordinatörü Vedat Uzunbağ, beraberinde Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Erdemli İlçe Başkanı Ali Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Koramşalı Eski Muhtarı İlyas Gök ile birlikte yol yapım çalışmasını yerinde inceledi.

Uzunbağ Koramşalı Mahallesi yolunun genişletme çalışmasının ardından, a15 metre genişliğinde 13 kilometre uzunluğundaki yolda asfaltlama çalışmasının yapıldığını söyledi.

Uzunbağ, “Mersin Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz ilçemizde her tarafta birçok hizmeti vatandaşımıza sunmak için çalışıyor. İlçemizin birçok bölgesinde yol çalışması yapılıyor. Bunların bir tanesi de Erdemlimize bağlı Koramşalı mahallemizde gerçekleşiyor. Halkımıza hayırlı olsun’’ dedi.

CHP Erdemli İlçe Başkanı Ali Yardımcı da, Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’ in talimatları ile ilçeye hizmetlerin devam ettiğini söyledi. Geçtiğimiz aylarda başlayan yol çalışmasının artık sonuna geldik ve asfalt dökülmeye başlandı diyen Yardımcı, ‘’Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere, Koordinatörümüz Vedat Uzunbağ ve emeği geçenlere teşekkür ederiz” diye belirtti.