GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-09-2019 19:11

Bittiğinde Erdemli'nin En Büyük Camiisi Olacak

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Koyuncu Merkez Cami inşaatını ziyaret ederek Camii Yaptırma Derneği Başkanı Habip Gürgah ve yönetim kurulu üyelerinden bilgi aldı.

Bittiğinde Erdemli'nin En Büyük Camiisi Olacak

Koyuncu Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Habip Gürgah ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK Parti İlçe Başkan Vekili Harun Kılıç, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin ve Belediye Meclis Üyelerini ağırlayarak Erdemli’nin en büyük camiisinin son durumu hakkında bilgiler verdiler.

Habip Gürgah caminin kaba inşaatını tamamladıklarını, daha yapılacak çok işlerinin olduğunu belirterek tamamlanması için hayırseverlerin yardımlarını beklediklerini belirterek, “Tamamlandığından Erdemli’mizin en büyük, Mersin’in Muğdat Camiinden sonra ikinci büyüklükte camiisi olan Koyuncu Merkez Camisimizin bu duruma gelmesinde emeği geçen herkesten Allah Razı olsun. Camimizin en kısa zamanda ibadete açılabilmesi için için hayırseverlerin yardımlarını bekliyoruz.” Dedi.

Başkan Mükerrem Tollu’da cami inşaatını yerinde inceleyerek emeği geçenlere teşekkür ederek, “Tamamlandığında çok güzel bir eser meydana gelecek. Erdemli’mize böylesine güzel bir eser kazandırılmasına çok önem veriyoruz. Hayırseverlerin yanısıra bizlerde imkanlar ölçüsünde bütün camiilerimize yaptığımız gibi katkıda bulunmaya çalışacağız. Hayırlı olsun” dedi.