GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-09-2019 18:18

EZO’dan Kıbrıs Gazisine Bir Dönümlük Kivi Fidanı

Erdemli Ziraat Odası (EZO) Yönetim kurulu Eylül ayı toplantısını ‘’Gaziler Günü’’ başlığı ile yaptı. EZO yönetim kurulu üyeleri Karahıdırlı Mahallesinden Kıbrıs Gazisi Nail Tekin’e bir dönüm araziye dikilecek 65 adet kivi fidanı desteği verdi.

EZO’dan Kıbrıs Gazisine Bir Dönümlük Kivi Fidanı

Meclis Başkanvekili Hasan Topçu, Oda Başkan Vekili Soner Yılmaz, Muhasip Üye Mehmet Baldan, Yönetim kurulu üyeleri Akif Kar, Remzi Gür ve Atilla Yılmaz’ın hazır bulunduğu Oda Yönetim Kurulu Toplantısında konuşan Rasim Şahin, Kıbrıs Gazisi Nail Tekin’in odalarının üyesi olduğunu belirterek şöyle konuştu:

‘’Gazimiz odamızın kayıtlı üyesidir. Kendisi kivi tesisi yaptı oda olarak biz de Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında bir dönüm araziye dikebileceği 65 Kivi fidanı armağan ettik ve Gaziler Gününü de kutladık. Tüm Gazilerimizin Gaziler gününü kutluyor yaşayanlara uzun ömürler diliyoruz’’ dedi.

Kıbrıs Gazisi Nail Tekin ise, Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin ile oda yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyelerine gösterdikleri naif hareketlerinden ve örnek davranışlarından dolayı teşekkür ettiğini belirtti.