GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2019 18:37

Öz Erdemli Sürücü Kursu Son Teknoloji ile Hizmette

İşadamı Deniz Sert tarafından Öz Erdemli Sürücü Kursu Alata Mahallesi Silifke Caddesi Ata Diyaliz Merkezi yanındaki adresinde düzenlenen bir törenle açıldı.

Öz Erdemli Sürücü Kursu Son Teknoloji ile Hizmette

Açılışa Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük, Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Kılıç, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Kursun açılışında konuşan Öz Erdemli Sürücü Kursu sahibi Deniz Sert "Baba mesleğimiz olan sürücü kursu iş yerimizin açılışına katılan Kaymakamımız, başkanlarımız, işadamları ve vatandaşlarımızın açılışımıza katıldığınız için çok teşekkür ederim.

Rahmetli Babam Kemal Sert’in yolundan yürüyeceğim için çok mutlu ve gururluyum. Babam daha önce 10 yıl Erdemli’ye hizmet etti. Bizlerde ondan devraldığımız bayrak ve hizmet anlayışı ile çalışacağız. İşimizi iyi yaparak ilçemize katkı sunmak istiyoruz. Açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

İlçe Kaymakamı Avni Kula’da yaptığı konuşma da, “Erdemli’mize yeni bir iş yeri açarak istihdam sağlayan Deniz kardeşimize ve Erdemli’ye hayırlı olsun diyorum.

Kazalardaki ölümleri gelin el birliği ile önleyelim. Şoför hatası ve kullanıcılardan kaynaklanan kazalarda ölümler ve maddi hasarlar meydana gelmektedir. Özellikle ölümlü kazaların önlenmesi için bu tür eğitimlerin verildiği kurslara ihtiyaç var. Kurslarımızda doğruyu öğretelim. Kaliteli ve doğru eğitimle trafik kazaları da azalacaktır” dedi.

Konuşmaların ardında Öz Erdemli Sürücü kursunun açılış kurdelesi protokol üyeleri ve katılımcılar tarafından kesildi, sürücü kursu eğitim odaları birlikte gezildi.

Erdemli Ajans olarak Öz Erdemli Sürücü Kursuna başarılar diliyor, Deniz Sert ve idareci ile öğretmenlerine hayırlı olsun diyoruz.