GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-09-2019 20:08

Orman Bölge’de Akduman Dönemi

Erdemli Orman İşletme Müdürlüğü yapan ve şimdi Mersin Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Kenan Akduman görevine başladı.

Orman Bölge’de Akduman Dönemi

Erdemli Orman İşletme Müdürü iken Trabzon Orman Bölge Müdür Yardımcılığına oradan da Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne atanan en son kararnameyle, Mersin Orman Bölge Müdürü olarak görevlendirilen Kenan Akduman, Adana Orman Bölge Müdürü olarak atanan Mahmut Yılmaz’dan görevi devralarak yeni görevine başladı.1968 yılında Bitlis doğumlu olan Akduman, 1990 yılı İ.Ü. Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü mezunu olup, Yüksek Lisansını, İ.Ü. Orman Fakültesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Orman Entomoloji ve Koruma konusunda yapmıştır.

1992 Yılında Mersin Orman İşletme Müdürlüğünde mühendis olarak göreve başlayan Akduman, sırasıyla Bitlis-Tatvan Orman İşletme Şefi, Beyşehir-Beyşehir Orman İşletme Şefi, Mersin-Fındıkpınarı Orman İşletme Şefi, İnegöl Orman İşletme Müdür Yardımcısı, Erdemli Orman İşletme Müdürü, Trabzon Orman Bölge Müdürü Yardımcısı, Isparta Orman Bölge Müdürü görevlerinde bulundu. Akduman evli ve üç çocuk babasıdır.

Mersin Orman Bölge Müdürü Olan Kenan Akduman, görevi Mahmut Yılmaz’dan görevi devralırken Yılmaz’a yaptığı başarılı çalışma ve hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Erdemli Ajans olarak Kenan Akduman Müdürümüze başarılarının devamını dileriz.