GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-09-2019 19:07   Güncelleme : 03-09-2019 19:13

Koramşalı Yolu Asfaltlanıyor

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koramşalı Mahallesi yol asfaltlama çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe Başkanı Ali Yardımcı, ilçe sekreteri Şerife Mavioğlu, Koramşalı eski muhtarı İlyas Gök, kadın kolları üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri yol yapım ekibine teşekkür etti.

Koramşalı Yolu Asfaltlanıyor

Koramşalı Mahallesi ile birlikte iki mahallenin yollarının da birleştirme noktalarının yapılacağını belirten CHP Erdemli ilçe başkanı Ali Yardımcı, ‘’Mersin Büyükşehir Belediyemiz Koramşalı Mahallesi yolu ile iki mahallemizin daha birleştirme yollarını yapmaya başladı. Toplam 13 kilometre uzunluğundaki yollar asfaltlandığında bölgede yetişen sebze ve meyvelerde tozdan topraktan ve çukur yollardan kurtulmuş olacak. Mahallelerimizin yollarının yapılmasını sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer ve Erdemli Koordinasyon Müdürlüğü ekibine teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Erdemli’ye yapılan ve yapılacak olan tüm hizmetleri yakından takip ettiklerini belirten Yardımcı,

‘’Yapılan hizmetler Erdemli halkına yapılmaktadır. Bizler sadece yapılan hizmetlerin kalıcı, ekonomik ve sağlıklı olmasından yanayız. Yapılan hizmetler bizim halkımıza yapılıyor.

CHP ilçe yönetimi olarak yapılan işlerin adaletli olmasından yanayız. Büyükşehir belediyemiz tüm sıkıntılara rağmen özellikle kırsal kesimdeki mahallelerimizin yollarını eksiksiz yapmaya gayret göstermektedir. Yazın sıcağında alın teri döken yol yapım ekiplerimize ve özellikle de başkanımız Vahap Seçer’e teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.