Başkan Fazıl Koşar, “Kimse Derneğimizi Siyasete alet edemez”
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Fazıl Koşar, “Kimse Derneğimizi Siyasete alet edemez”

Erdemli Komisyoncular Derneği genel kongresi sonucunda Dernek Başkanı seçilen Fazıl Koşar dernek merkezinde bir basın toplantısı düzenleyerek Komisyoncular Derneğinin siyasi bir oluşum olmadığını ve burada siyaset olmayacağını söyledi.

Başkan Fazıl Koşar, “Kimse Derneğimizi Siyasete alet edemez”
Bu içerik 4086 kez okundu.

Kendi isteğiyle Dernek Başkanlığını Fazıl Koşar’a teslim eden İsmet Topçu göreve gelen yeni yönetime başarılar dileyerek görevi teslim etti.

Kongrede Fazıl Koşar ve ekibiyle yarışan Sayım Taner’de başkan Fazıl Koşar’ı tebrik ederek yeni ekibe başarılar diledi.

 

Fazıl Koşar yaptığı açıklamada Görevi devraldığı eski Başkan İsmet Topçu’ya ve gayet centilmence bir duruş sergileyen Sayım Taner’e ve katılımcılara teşekkür ederek sadece Erdemli çiftçisinin kazanımları için çalışacaklarını, Erdemli Hal’ini daha iyi bir düzeye getirmek için çaba sarfedeceklerini belirterek şunları söyledi;

“Bildiğiniz üzere 13 Kasım Pazar günü gerçekleştirmiş olduğumuz olağan genel kurulu sonucunda, üyelerimiz tarafından bu dönem görev bizlere verildi.

Kongremiz Sayım Taner ve bizim ekibimiz arasında gayet dostça, centilmence ve saygı çerçevesinde gerçekleşmiştir.

Her iki aday ve yönetimleri bu seçime daha iyi hizmet etmek amacıyla çıkmıştır. Hiçbir siyasi, ticari, şahsi çıkar gözetilmemiştir. Hiçbir siyasi figürde bizim kongremize etki etmemiştir.

Bizlerin davası ‘Ekmek Davasıdır’. Fakat maalesef Erdemli’mizin çok az sayıda da olsa 30, 40 sene öncesinin siyaset kafasını taşıyan bazı kesimler, amacı sadece ‘Ekmek Davası’ olan bu kongremize siyaset karıştırmak istemiştir.

Ben yürekten inanıyorum ki;

Erdemli Komisyoncular Derneğine üye olan 83 değerli esnafımız, kesinlikle bu sığ, geri kafalı anlayışa asla izin vermeyecektir.

Kimse siyasi hesaplaşmasını derneğimiz üzerinden yapmaya kalkışmasın.

Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğu bu günlerde ayrılığa fitneye, fesada kesinlikle izin verilmemelidir. Allah’ın izniyle hep birlikte izin vermeyeceğiz.

Enerjimizi birbirimizi kıskanarak, birbirimizin kuyusunu kazmak için değil, birlikte yürümek için harcamalıyız.

Kongremizin çiftçimize, tüccarımıza, hal esnafımıza ve Erdemli’mize hayırlı olmasını diliyor saygılar sunuyorum.” Dedi.

Toplantıya Komisyoncular Derneği eski Başkanı İsmet Topçu, Başkan Adayı Sayım Taner, Komisyoncular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Mustafa Göküş, Mustafa Ateş, Hıfzı Göküş, Mustafa Serin, Bülent Dölek, Hüseyin Kafalı ve Denetim Kurulu Üyeleri Sümer Dölek, Ali Durmuş, Mehmet Suna, komisyoncular, tüccarlar ve çiftçiler katıldılar.

 

erdemli ajans komisyoncular derneği erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu