GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-08-2019 19:23

Haydi Erdemli! 30 Ağustos’ta Hacıalanı’na

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için tüm hazırlıklarını tamamladığını belirterek, “Tüm hemşerilerimizi Zafer Bayramını Hacıalanı’nda kutlamaya bekliyorum” dedi.

Haydi Erdemli! 30 Ağustos’ta Hacıalanı’na

Erdemli Belediyesi tarafından Cuma günü Hacıalanı Mahallesinde gerçekleştirilecek olan program kapsamında; saat 13.30’da güreş müsabakaları, saat 20.00’de ise Mehteran ve Deniz Toprak konseri düzenlenecek.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Hacıalanı mahallesini ziyaret ederek her yıl geleneksel olarak 30 Ağustos Kutlamalarının yapıldığı alanda hazırlıkları yerinde görerek vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Tollu hazırlıkların tamam olduğunu, her yıl olduğu gibi tüm hemşerilerini davet ettiğini belirterek şunları söyledi: “Şanlı ecdadımızın kahramanlık dolu destanlarıyla süslediği tarihimizin her sayfasını, her yıl büyük bir coşku ve heyecanla okumaktan büyük onur duymaktayız. Bu kapsamda çeşitli etkinliklerle bu kutlamaları taçlandırıyoruz. Etkinliklerimize tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.