GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-08-2019 20:52

Türkiye’nin Lezzetleri Levent Börek ve Ramiz Köfte Kayıkçıoğlu Güvencesiyle Erdemli’de

Erdemli’nin önemli markalarından birisi olan KAYIKÇIOĞLU Kaymar süpermarket markası yanı sıra Türkiye’nin efsane lezzet markaları olan Levent Börek ve Ramiz Köfte’yi de bünyesine katarak Arpaçbahşiş’de bulunan Moil akaryakıt istasyonunda hizmetine devam ediyor.

Türkiye’nin Lezzetleri Levent Börek ve Ramiz Köfte Kayıkçıoğlu Güvencesiyle Erdemli’de

Çok önemli lezzetlerden olan Levent Börek ve Ramiz Köfte’nin Erdemli’nin ve Mersin’in büyük bir açığını kapattığını belirten Kayıkçıoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kayıkçıoğlu “Arpaçbahşiş’teki Moil petrol istasyonumuzda hizmete sunduğumuz Kaymar süpermarketimizin yanı sıra Levent Börek ve Ramiz Köfte ile bölge insanımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Erdemli’lilerin bu lezzetlerden tatmaları ve her zaman hesaplı olan Kaymar süpermarketimizden alışveriş yapmalarına imkan sağlamak amacıyla ücretsiz servisimizi hizmetlerine sunduk. Bunun yanı sıra alışverişe gelen ve yemek yemeye gelen misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımızı hazırladık.

Erdemli’li hemşerilerimizi tamamen yenilediğimiz Kaymar süpermarketimizi ziyaret etmeye, Levent Börek’ten ve Ramiz Köfte’den tatmaya bekliyoruz.” dedi.

Ali Kayıkçıoğlu ayrıca yine kendi markaları olan Kaycar merkezi araç yıkama servisi ve Erdemli’de tek olarak elektrikli araç şarj istasyonunu hizmete sunduklarını söyledi.

Bir başarı hikayesi olan Kayıkçıoğlu Grup ile ilgili bilgiler veren Ali Kayıkçıoğlu şunları söyledi; “Babam İhsan Kayıkçı 1967 yılında esnaflığa radyo tamirciliği ile başlıyor. Daha sonra inşaat elektrikçiliği ile inşaat müteahhitlik sektörüne adım atıyor. Kayıkçıoğlu Limited Şirketi’ni evlatları ile birlikte 1995 yılında kuruyor. Aile şirketi kurulduktan sonra iş sahalarını da genişleterek inşaat, mobilya, otomotiv ve akaryakıt istasyonu sektörlerine adım atıyor.

2001 yılında Erdemli’ye gelerek Arpaçbahşiş’te Moil markası ile genişlemesine devam ediyor. Erdemli Moil akaryakıt istasyon ardından Susanoğlu, Kapızlı Moil akaryakıt istasyonu ve 2011 yılında da Silifke merkez organize sanayi girişinde Lukoil akaryakıt istasyonu ve restaurant işletmeleri ile tarım seracılık nakliyecilik hizmet ağına yenilerini ekledik.

Bir aile şirketi olan Kayıkçıoğlu Grup’ta 4 erkek 1 kız olmak üzere beş kardeş olarak hep birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Mersin, Arpaçbahşiş, Erdemli, Atakent, Susanoğlu ve Silifke’de olmak üzere toplam 14 şantiye inşaatımız devam ediyor. Kaliteden ödün vermeden, insan memnuniyeti odaklı olarak yaptığımız işleri en güzel şekilde ve anahtar teslimi ile yaparak müşterilerimize sunuyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız her işte ilk işteki kalitemiz ne ise aynı kalitede hizmet vermeye devam ettik. Bunun en güzel göstergesi de halkımızın bize gösterdiği ilgi ve geri dönüşleri olmuştur.

“İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Hizmet Edendir” düsturuyla her zaman aynı şevk ve azimle çalışmalarımıza devam ediyor, daima en yeniyi, en iyiyi, en güzeli ve en kalitelisini müşterilerimize sunmanın gayreti ile işimizi yapıyoruz.

Halkımıza bize ve markalarımıza göstermiş oldukları ilgiden ve alakadan dolayı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.