GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-07-2019 19:40

Sinap Mahallesinde Unutulan Yol 57 Yıl Sonra Açıldı

1962 yılında açılan ancak bir daha bakımı yapılmayarak unutulan Sinap Mahallesindeki yolu Erdemli Belediyesi Fen İşleri ekibi sıcak asfalt dökerek gün yüzüne çıkartarak yeniden halkın hizmetine sundu.

Sinap Mahallesinde Unutulan Yol 57 Yıl Sonra Açıldı

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, göreve geldikleri ilk yıllarda ilçenin birçok konuda ciddi eksikleri olduğunun altını çizerek, özellikle Atık Su Arıtma Tesisi gibi projeler ile birçok sorunu çözdüklerine dikkat çekti. Erdemli’nin yararına yapılacak faaliyetlerde tüm kurumlarla ortak çalışmalar yürüttüklerine dikkat çeken Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, asli vazifelerinden saydıkları yol yapım hizmetlerinin de teknolojiye uygun şekilde artarak devam edeceğini belirtti.

Çalışmalarla ilgili yazılı açıklama yapan başkan Tollu, “2014 yılında çıkan Büyükşehir Yasası ile nüfusumuzdaki artışa ve coğrafyamızdaki genişlemeye rağmen her mahallemize hizmet götürdük, Erdemlimiz için hizmetlerimiz artarak devam edecek. Belediyecilik ekip işidir, bu yüzden ilçemizin her noktasında nasırlı ellerinin izi bulunan çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İlçeyi modern bir şehir haline kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sinap Mahallesinde 57 yıl önce yapılmış ancak bakımı yapılmadığı için unutulan yolu da yaparak halkımızın hizmetine sunduk hayırlı olsun” dedi.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin