Özsu yapı yeni yerinde
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÖzsu yapı yeni yerinde

Erdemli’de yapı malzemeleri temininde iddialı firmaların başında gelen ve Erdemli’de 25 yıldır yapı sektörüne hizmet veren ve MHP İlçe Başkanı Bekir Özsu ve kardeşlerinin sahibi bulunduğu Özsu Yapı Çevre yolundaki yerin yerinde hizmete açıldı.

Özsu yapı yeni yerinde
Bu içerik 3311 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Erdemli Çevre yolundaki açılış törenine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum kuruluşlarının başkanları, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Özsu Yapı yönetim kurulu başkanı Bekir Özsu; “25 yıllık tecrübe ile en iyi kalite ve marka firmalarla ilçemize hizmet ediyoruz. Yeni yerimizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Bizim bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilere ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu konuşmasında, Özsu ailesine yeni iş yerlerinin ilçeye ve Mersin’e hayırlı olması dileğinde bulundu.

Açılışta konuşan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise, Özsu ailesinin yeni iş yerinde yatırımlarla ve istihdamla büyük bir ticari hizmet verdiğini belirterek hizmette önlerinin açık olması dileğinde bulundu.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek ise, Özsu ailesini tebrik ederek kutladı. Konuşmaların ardından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Erdemli Müftüsü Sami Türkmenoğlu ve Bekir Özsu tarafından açılış kurdalesi kesilerek hizmete açıldı.

Erdemli Ajans olarak Özsu ailesine hayırlı uğurlu olsun diyor, bol kazançlar diliyoruz

Haberin fotoları galeride

erdemli ajans erdemli özsu açılış bekir özsu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi