GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-07-2019 22:32

Erdemli Sahilinde Nargile ve Mangal Yasak

Erdemli Belediyesi, Erdemli Emniyet Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından sahilde açıkta nargile içenler, mangal yakarak tatilcileri rahatsız edenler uyarıldı.

Erdemli Sahilinde Nargile ve Mangal Yasak

Erdemli Belediyesi sahil parkına halkın huzurunu kaçıracak şekilde  ‘’Mangal ve Nargile içilmemesi’’ yönünde levhalar astı.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yerli ve yabancı turistlerin tatillerini rahat ve huzur içinde geçirmeleri için gerekli uyarıcı önlemleri aldıklarını söyledi. Herkes sahile denize gelebilir, parklarda pikniğini yapabilir ancak huzur bozan açıkta nargile içilmesini ve mangal yakarak vatandaşı huzursuz edenlere kesinlikle müsamaha etmeyeceklerini belirten Başkan Tollu, ‘’Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz, halkımızın da aynı duyarlılıkta olmasını arzuluyoruz. Vatandaşlarımızı görevlilerimize yardımcı olmalarını tüm olumsuzlukları bildirmelerini bekliyoruz’’ dedi.

Sahildeki tüm Kafe ve benzer işyerlerini denetimden geçiren ekipler bu tür denetimleri aralıksız devam ettireceklerini ifade ettiler.