GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-07-2019 20:56

Şeref Hocayı Ağlattılar, Güle Güle Şeref Hocam

Erdemli Müftülüğü Şube Müdürlüğünden Niğde İl Müftülüğü Hac ve Umre Şube Müdürü olarak atanan Şeref Dindoruk’a Diyanet Sen Erdemli Temsilciliği tarafından veda etkinliği düzenlendi.

Şeref Hocayı Ağlattılar, Güle Güle Şeref Hocam

Sedir Pastanesinde düzenlenen etkinliğe Erdemli Müftü Vekili Muhammed Devlet, Diyanet Sen Erdemli Temsilcisi Halil Durak ve din görevlileri katıldı. Etkinlikte Şube Müdürü Şeref Dindoruk’a teşekkür plaketi verdi.

Etkinlikte konuşan Diyanet sen Erdemli Temsilcisi Halil Durak, Erdemli’ye geldiği günden bu yana din görevlilerine sağladığı yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Durak, 6 Yıl Erdemli Müftülüğü Şube Müdürü olarak görev yapan Şeref Dindoruk hocamızı hiçbir zaman unutmayacağız. O bizim için resmiyette şube müdürümüz ancak ağabeyimizdi diye belirtti.

Erdemli Müftülüğü Şube Müdürü iken Niğde İl Müftülüğü Hac ve Umre Şube Müdürü olarak atanan Şeref Dindoruk ta yaptığı konuşmada duygulu anlar yaşadı. ‘’Ben ve çocuklarım Erdemliyi çok seviyoruz ancak şube müdürleri yasa gereği bir yerde 6 yıldan fazla kalamıyor. Ben Mersin İl Müftülüğünü istedim ancak olmadı, Niğde İl Müftülüğü Hac ve Umre Şube Müdürü olarak atamamız geldi. Bundan sonra Şeref hocanızın Niğde’deki evi ve işyeri sizlere açıktır. Bize gösterdiğiniz ilgi çok mutlu etti, çok duygulandım’’ dedi.

Konuşmaların ardından Diyanet sen Erdemli Temsilcisi Halil durak tarafından teşekkür plaketi verdi. Anı fotoğrafı çektirildi.